×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

“Pie joda! Es tomēr mēģināšu!”

izskaties

TV3 veidotāji jau drīzumā skatītājiem piedāvās pasaulē plašu popularitāti guvušo šovu “Your Face Sounds Familiar” jeb lielo svētdienas šovu “Izklausies redzēts”, kas rādīts arī Igaunijā kanālā TV3.

Šova dalībnieki atveido pašmāju un pasaules populārus dziedātājus. Igaunijā šovs saistījis televīzijas skatītāju uzmanību jau divas sezonas. Otrajā sezonā uzvarēja dziedātājs un komponists Koits Tome. Kāds tad tas šovs ir, un kā viņam gāja? Pirmajā sezonā piedalījās vairāk aktieru, bet otrajā lauvas tiesa bija dziedātāju. Koits ir dzirdējis, ka trešajā sezonā iecerēts atkal piesaistīt vairāk aktieru. Koits attēlojis gan 90. gadu igauņu disko zvaigzni, kas bijis ļoti smieklīgs priekšnesums, gan Džordžu Maiklu ar dziesmu “Outside”, gan “Monstrus”, gan “Bee Gees”, gan igauņu pašlaik visslavenāko smagā metāla grupu un citus varoņus. Tas ļoti atšķīries no Koita līdzšinējā veikuma. Fināls noticis Igaunijas lielākajā koncertzālē tiešraidē, un Koits bijis izspļauts slavenais itāļu tenors Bočelli.

Kāpēc Koits iesaistījās šovā “Izklausies redzēts”? Šova rīkotāji viņu aicinājuši jau pirmajā sezonā, bet tolaik viņam nav bijis vaļas. Līdzinieku šovs Igaunijā acumirklī ieguvis ārkārtīgu popularitāti. Koits priecājas, ka visi to skatījušies un nākamajā dienā redzēto pārsprieduši. Otrajā sezonā, viņš atkal aicināts piedalīties un tad jau varējis izbrīvēt laiku, turklāt daudzi draugi bija pirmās sezonas dalībnieku vidū, un Koits nospriedis, ka viņam arī būs interesanti. “Kad jau biju piekritis, sāku mazliet bažīties, jo pirmā sezona bija tik spilgta, bija tik aizraujoši priekšnesumi… Arī daudzi man teica: tu esi traks, vai vairs iespējams kas labāks par pirmajā sezonā redzēto! Es viņiem atbildēju – pie joda! Es tomēr mēģināšu! Es vienkārši lēcu iekšā, nezināju, ko gaidīt, koncentrējos vienai nedēļai un mēģināju rādīt labāko, ko vien spēju,” atceras Koits. Tie ir šovi, kā saka, dzīvajā – jādzied nevis paša balsī, bet jāatdarina atveidojamā mākslinieka balss. Ar grimu, parūkām un apģērbu dalībniekus pārvērš mats matā līdzīgus kādam populāram dziedātājam. Piemēram, kāda Koita kolēģe, ar ko kopā piedalījušies vairākos mūziklos, atveidojusi Billiju Ārmstrongu, un neviens viņu nav pazinis. Koits priecājas: “Šova laikā daudz ko mācījos, un tas bija tik aizraujoši! Ļoti jautrs projekts, izbaudīju procesu. Nemaz nejutu, ka tas ir konkurss. Uz katru nākamo šova kārtu gāju ar interesi, ko citi būs sadarījuši, kā pārsteigs, kas mainījies. Esmu dziedātājs un komponists, strādāju teātros un mūziklos Igaunijā, Vācijā, Somijā. To daru kopš sešpadsmit gadu vecuma. Bet skatītāji mani pirmo reizi tā pa īstam iepazina un novērtēja šovā – šis puisis patiešām prot dziedāt, viņš ir tik talantīgs! Un tā notika ar daudziem dalībniekiem, šovā tauta viņus novērtēja. Un arī otrajā sezonā skatītāju interese neatslāba, ārkārtīgi daudzi to skatījās un uz ielas nāca klāt parunāties par priekšnesumu, dziesmu. Tas bija traki un jautri. Pēc šova man piedāvāja ļoti interesantus projektus. Man būs iespēja piedalīties koncertos un šovos, par kādiem iepriekš varētu tikai sapņot. Šovs man bija vērtīgs visās nozīmēs. Ko novēlēt Latvijas šovam? Baudiet un priecājieties! Esmu pārliecināts, ka šis šovs būs spožs arī Latvijā, jo jums ir daudz talantīgu cilvēku. Vēl vairāk – esmu drošs, ka tas būs grāvējšovs tāpat kā Igaunijā.

Lai šova dalībnieki mācās, cik daudz vien var, un priecājas. Man šķiet, tas ir galvenais. Un arī lai skatītājiem būtu prieks.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+