Latvijā
Kriminālziņas

Naktī avārijā Mārupē mirst cilvēks; vēl divi cietuši 4

Foto – LETA

Satiksmes negadījumā Mārupes novadā naktī uz piektdienu gājis bojā vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis uz autoceļa Jaunmārupe – Peles.

Kādas citas automašīnas vadītājs pamanījis, ka viņa vadīto spēkratu lielā ātrumā apdzen cits vieglais auto, taču jau drīz vien tas nobrauc no ceļa un ietriecas kokā, no trieciena aizdegoties. Turklāt līdz apstāšanās brīdim avarējušais auto aizķēris vēl citus ceļmalā esošos kokus.

Notikušā liecinieks konstatējis, ka avarējušajā auto atrodas vadītājs, kā arī divi pasažieri – aptuveni 21 gadu veca sieviete un vīrietis. Auto vadītājs notikuma vietā miris, savukārt abus pasažierus negadījuma liecinieks no automašīnas izvilcis. Abi nodoti mediķu aprūpē.

Autovadītāju izglābt nav izdevies, jo viņš bijis iesprostots spēkratā.

VUGD darbinieki, ierodoties notikuma vietā, apturējuši degšanu četru kvadrātmetru platībā – faktiski automašīna degusi visā tās platībā. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, glābēji izvilkuši no auto bojā gājušo vadītāju.

Saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju satiksmes negadījums noticis plkst. 02:23. Avārijā cietušie – 1993.gadā dzimusī sieviete un 1993. gadā dzimušais vīrietis – ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Glābēji pieļauj, ka avarējušajā auto esošie cilvēki bijuši alkohola reibumā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 21 izsaukumu, no kuriem 10 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet astoņi – ar dažādiem glābšanas darbiem.

LA.lv