Horoskopi un mistika
Horoskopi

Piešķir attiecībām asumu! Horoskops 14. augustam1

Dienas noskaņa

Iespējamas jaunas romantiskas iepazīšanās. Nav izslēgts, ka tu izveidosi perspektīvas un ilgtermiņa iepazīšanās. Šī diena ir piemērota, lai uzstātos publikas priekšā un nāktu klajā ar radošā darba rezultātiem un inovācijām. Pacenties nestrīdēties pat ar tiem, kas nav tavi draugi. Nevajag pievērst uzmanību tenkām un intrigām.

Auns

Domājams, šodien ne viss veidosies gludi. Darbi var virzīties uz priekšu lēnāk nekā gribētos, iespējami sarežģījumi, kas saistīti ar dokumentiem. Tev ir jākoncentrējas un jāpieliek pūles tev vissvarīgākajā virzienā.

Vērsis

Labs laiks, lai piešķirtu attiecībām asumu, atsvaidzinātu jūtas. Iespējamas arī jaunas romantiskas iepazīšanās. Atturies no manieres izdarīt spiedienu uz mīļoto cilvēku. Jūs spēsiet saglabāt harmonisku savienību tikai tad, kad sāksiet pieņemt lēmumus kopā.

Dvīņi

Šodien ģimenes intereses var izrādīties svarīgākas par profesionālajām. Nesenās kadru izmaiņas pavērs Dvīņiem jaunas perspektīvas karjerā. Daudzi pret to attieksies nopietni. Bet tieši šodien tevi tā pārņēmusi mīlestība, ka negribas pievērsties nekam citam. Tev ir jāatzīst, ka tu meklēji tādas attiecības, kurās būtu spēcīga kaisle. Tu tās arī dabūji. Koncentrējies pagaidām uz tām.

Vēzis

Šodien tu nesaņemsi likteņa dāvanas, toties iespējams apbalvojums par iepriekš paveikto darbu. Šī diena būs veiksmīga, ja veltīsi sevi radošai darbībai, izglītībai, pedagoģijai.

Lauva

Nav izslēgts, ka tu izveidosi perspektīvas un ilgtermiņa iepazīšanās, kā arī iegūsi ilglaicīgus pasūtījumus. Šī diena ir piemērota, lai uzstātos publikas priekšā un nāktu klajā ar radošā darba rezultātiem un inovācijām. Šī ir viena no labākajām dienām, lai stātos laulībā, kuras pamatā ir kopējas intereses. Nepalaid garām iespēju nostiprināt attiecības ar tuvu cilvēku.

Jaunava

Diena simbolizē egoismu, pašpietiekamību. Daudzas Jaunavas gūs apmierinājumu galvenokārt no aktivitātēm, ko izraisīs centieni izcelties uz citu cilvēku fona. Pacenties iekarot patiesas savu aprindu simpātijas, pretējā gadījumā tu viegli nonāksi jebkura lišķa ietekmē, kas darbojas savās interesēs.

Svari

Svari šodien var būt trauksmaini, pašpaļāvīgi un pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Viņi var apsolīt vairāk, nekā spēj izpildīt, ķerties pie darbiem, kuros nav kompetenti. Šodien labāk nodarboties ar parastām, ikdienišķām lietām.

Skorpions

Nav izslēgts, ka tenkas un intrigas izraisīs Skorpionos aizkaitināmību, dusmas un pat agresiju. Dusmas ir pilnīgi nepieļaujamas. Pacenties nestrīdēties pat ar tiem, kas nav tavi draugi. Nevajag pievērst uzmanību tenkām, intrigām – pašlaik tev daudz skauģu, un ar to ir jāsamierinās.

Strēlnieks

Šodien Strēlnieki vīrieši ir bruņinieki. Viņi būs galanti, pakalpīgi, rūpīgi, gudri, netieksies strīdēties. Pamēģini sarūpēt sev dāvanu un sarīkot šiku vakara atpūtu.

Mežāzis

Tavu paziņu loks, visticamāk, kļūs ievērojami šaurāks. Tu negribēsi nevienu aizvainot, bet labu nodomu dēļ tev nāksies mānīties. Tas arī ir tavas vientulības iemesls. Nenorobežojies no saviem tuviniekiem. Grūtos brīžos tā vietā, lai visu paturētu sevī, tev jāaprunājas ar kādu, jālūdz padoms vai jārod atbalsts.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pastāv saindēšanās iespēja, kā arī negatīva enerģētiskā ietekme. Jāizvairās no ārstēšanās ar hipnozi, psihokorekciju. Uzmanies no tumšām vietām un kriminogēniem rajoniem, izvairies no saskarsmes ar nepazīstamiem cilvēkiem.

Zivis

Šī diena simbolizē pārmaiņas. Jauns darbs, visticamāk, veicinās Zivju personības attīstību, bet prasīs no tevis prasmi pakļauties. Nebaidies no pārmaiņām, bet esi gatavs jauniem pārbaudījumiem. Šodien ir labi nodarboties ar ierastā dienas režīma pārkārtošanu.

LA.lv