Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
7. oktobris, 2013
Drukāt

Piešķir Baltijas Asamblejas balvas


Foto - LETAFoto - LETA

Šī ir kāda Blumberga

“Līdz šim tikusi pētīta lībiešu valoda, vēsture un citi aspekti, taču Renāte Blumberga savā zinātniskajā darbā ir veikusi lielu ieguldījumu lībiešu vēstures liecību apkopošanā, strādājot ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Somijā,” sacīja žūrijas pārstāvis no Latvijas Valdis Muktupāvels.

BA balvu literatūrā saņems lietuviešu dzejnieks, esejists un prozaiķis Donalds Kajoks par dzejoļu krājumu “Kurlajam ēzelītim” un romānu “Ezers un to pavadošās personas”. Balva mākslā tiks komponistam Pēteram Vehi no Igaunijas par oratoriju “Marija Magdalēna”, kurā izmantoti Svētie raksti koptu valodā. Plānots, ka balvas laureātiem pasniegs gadskārtējā BA sesijā, kas norisināsies Rīgā 28. novembrī. Katras balvas apjoms ir 5000 eiro (3514 lati).

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+