Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. novembris, 2015
Drukāt

Piešķirtas Ministru kabineta balvas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Šogad saistībā ar valsts svētkiem Ministru kabineta balvas pasniegs piecām ievērojamām Latvijas personībām.

Par mūža ieguldījumu Raiņa un Aspazijas daiļrades pētniecībā, kā arī par ieguldījumu Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gada sekmīgā norisē balva tiks literatūrzinātniecei Gundegai Grīnumai. Par mūža ieguldījumu sportā balva tiks pasniegta nodibinājuma “Latvijas Olimpiešu sociālais fonds” valdes priekšsēdētājai basketbolistei Uļjanai Semjonovai. Par mūža ieguldījumu dejas mākslā, Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un tālāknodošanā apbalvojums tiks pedagoģei, horeogrāfei, Deju svētku virsvadītājai Ingrīdai Edītei Saulītei. Centrālās statistikas pārvaldes priekšniecei Aijai Žīgurei Ministru kabineta balvu pasniegs par ilggadēju un profesionālu darbu, kā arī inovatīvu pieeju valsts statistikas sistēmas attīstībā. Savukārt valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” direktorei Mārītei Grigānei balvu pasniegs par ieguldījumu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kvalitātes pilnveidošanā personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, personāla profesionalitātes celšanā, kā arī radošu pieeju centra infrastruktūras pilnveidošanā. Ministru kabineta balva ir naudas summa 7115 eiro apmērā, Ministru kabineta Goda diploms un Ministru kabineta balvas nozīmīte.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visi latvieši, kas šeit izdzīvo ir pelnījuši saņemt balvu.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+