Latvijā
Kriminālziņas

Policija lūdz sākt kriminālvajāšanu pret liepājnieku par psihotropo vielu glabāšanu dzīvoklī1


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Šā gada septembra beigās Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki konstatēja, ka kāds liepājnieks pie sevis glabā psihotropās vielas. Šobrīd VP ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par psihotropo vielu glabāšanu, kā arī par šaujamieroča būtisko sastāvdaļu glabāšanu bez attiecīgas atļaujas un nodevusi to tālāk prokuratūrai lemšanai par apsūdzības celšanu, tā portālam “La.lv” pavēstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Vīrietis tika aizturēts septembra beigās Liepājā un sankcionētas kratīšanas laikā pie viņa dzīvesvietā tika atrastas un izņemtas psihotropās vielas – 4 subutekss tabletes, kuras satur buprenorfīnu un 37 tabletes tramadola.

Tāpat vīrieša dzīvesvietā tika atrasts šaujamierocim līdzīgs priekšmets, kurš sastāvēja no metāla caurules un koka roktura.

Eksperta atzinumā teikts, ka tas ir pieskaitāms pie šaujamieroča būtiskajām sastāvdaļām. Jāatzīmē, ka vīrietis to glabāja bez attiecīgas atļaujas.

VP par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt un par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu lielā apmērā un par šaujamieroča būtisko sastāvdaļu glabāšanu bez attiecīgas atļaujas.

Vīrietis ir liepājnieks un jau iepriekš it nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Viņam uz izmeklēšanas laiku tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Šobrīd VP Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevušas to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
Saistītie raksti

VP informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti VP informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Policija atgādina, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā šeit un atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

 

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Pārbauda neonacistu interneta foruma saistību ar Latviju 4
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
12 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Ar ko mērīt vārdus? 1
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Jādomā pašiem par savām interesēm.” Saruna ar filozofijas doktoru Māri Kūli
9 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” bez Dārziņa izcīna punktu pret Ufu 1
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
15 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu
8 stundas
DB
Dace Baltruma
Latvijā
Dace Baltruma: Skumdina, cik smaga mūsu plecos padomju domāšanas nasta 3
9 stundas