×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. februāris, 2014
Drukāt

Politiķi uz laukiem brauc reti


Foto - LETAFoto - LETA

Laikraksta ilggadējiem lasītājiem jautāju, vai Saeimas deputāti un ministri no Rīgas pēdējā laikā viesojušies viņu pagastā vai pilsētā.

Sarmīte Čekmarjova Stelpē: “Pirms pieciem sešiem gadiem un agrāk politiķi regulāri brauca uz Bausku. Bieži brauca arī ministre Dagnija Staķe. Tagad esam Vecumnieku novadā, un uz Stelpi, cik zinu, pēdējos gados neviens nav braucis.”

Juris Paeglītis Smiltenes novadā: “Smiltenē reizi mēnesī izdod “Smiltenes Ziņas”, ko regulāri lasu. Ja kāds no politiķiem brauktu, es zinātu. Bet ko viņiem te meklēt? Kāda situācija laukos un mazpilsētās, visi labi zina, arī Rīgas politiķi.”

Krūmiņa Limbažos: “Limbažos ir bijis arī Valsts prezidents Bērziņš, regulāri braukalē deputāte Iveta Grigule (ZZS). Kāda jēga? Labāk būtu braukusi uz bērnunamiem un skolām, aizvedusi kādas dāvanas un parunājusi ar bērniem.”

Milda Ozoliņa Priekulē: “Pie mums politiķi brauc – Saeimas deputāts Dzintars Kudums (NA), veselības ministre Ingrīda Circene, citi, jo tuvu mājas. Un, tuvojoties vēlēšanām, tādu parunāt gribošo skaits tikai pieaugs. Bet parunāt jau viens, taču uzklausīt teikto un cīnīties pret meliem un korupciju mūsu valstī būtu pavisam kas cits.”

Jānis Vaivads Vārkavas novadā: “Arī mūsu pusē ir bijuši Rīgas politiķi. Sevišķi atmiņā ir palikusi Saeimas deputāte Janīna Kursīte (“Vienotība”).”

Andris Grīnbergs Rīgā: “Tā tikai liekas, ka tikties ar politiķiem ir laucinieku problēma. Arī galvaspilsētā bieži vien trūkst informācijas, kad un kur Saeimas deputāti tiekas ar vēlētājiem un kādi ir viņu pieņemšanas laiki.”

Uldis Lapiņš Valmieras pagastā: “Uz mūsu pensionāru klubiņa sanāk­smi bija ieradusies vesela delegācija no 10. Saeimas ar pašu Valdi Zatleru (RP) priekšgalā. No 11. Saeimas nav braucis neviens. Nesen notika pensionāru tikšanās ar mūsu pagasta deputātiem.”

Maiga Vagare Tērvetes novadā: “Uz mūsu novadu ir braukuši arī Saeimas deputāti no Rīgas. Diemžēl no mājas vairs neizeju – nevaru vecuma un slimību dēļ.”

Venta Svilāne Suntažu pagastā: “Dzīvu Saeimas deputātu gan mūsu pagastā neesam redzējuši. Klīst runas, ka Meņģelē esot redzēta Iveta Grigule. Arī Ogres deputāti pie mums reti parādās, tikai uz lieliem skandāliem. Viņiem silti krēsli pilsētā. Bet gribas gan redzēt kādu deputātu no Rīgas, lai izskaidro mums kaut vai elektrības tirgus brīvlaišanu un to, kad mācības skolās būs tikai valsts valodā.”

Silvija Pīrāga Sunākstes pagastā: “Sunākstē sen neviens politiķis uz tikšanos ar iedzīvotājiem nav bijis. Visā Jaunjelgavas novadā varbūt, to nezinu. Kādreiz vēl “Latvijas ceļa” laikos šurp regulāri brauca Andrejs Panteļējevs. Mēs tik tiešām esam nomale gan ceļu, gan sakaru ziņā. Internets ir tikai centrā un arī tad ir atkarīgs no laika apstākļiem. Ir daudzi jautājumi, kas šejieniešiem svarīgi. Bet dzīvot Sunākstē var, tāpat kā citur Latvijā. Ja kāds politiķis pie mums atbrauktu, nemaz neceru, ka viņš stāstīs visu atklāti un patiesi par korupciju un citām lietām. Man vienkārši gribētos paskatīties, cik veikli un atraktīvi viņš parunās.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+