Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. janvāris, 2015
Drukāt

Prezidents: ar atbildes sniegšanu par došanos uz “uzvaras dienas” svinībām Maskavā nav jāsteidzas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ar atbildes sniegšanu uzaicinājumam uz “uzvaras dienas” svinībām Krievijas galvaspilsētā Maskavā nav jāsteidzas, jo tā nav sacensība, tā pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) norādīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Prezidents žurnālistiem sacīja, ka vārdu “nē” var pateikt jebkurā laikā un šajā gadījumā ir jāņem vērā vairāki faktori, tostarp, ka Latvija ir prezidējošā valsts Eiropas Savienības Padomē.

Savukārt Straujuma, atbildot uz jautājumu, vai viņa varētu doties uz Uzvaras dienas svinībām, noliedza šādu iespēju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sen Latvijai nav bijis tik neizlēmīgs un runāt neprotošs prezidents – pauzes ieturēšanas meistars, kurš visu laiku nogaida, ko teiks un darīs citi, piesedzoties ar “lielo” politiku. Tagad braukšana esot jāsaskaņo ar ES pozīciju. Kurš tad viņam to prasa? Lembergs ar Brigmani laikam ilgi meklēja, kamēr tādu atrada.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+