Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
7. janvāris, 2015
Drukāt

Prezidents: ar atbildes sniegšanu par došanos uz “uzvaras dienas” svinībām Maskavā nav jāsteidzas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ar atbildes sniegšanu uzaicinājumam uz “uzvaras dienas” svinībām Krievijas galvaspilsētā Maskavā nav jāsteidzas, jo tā nav sacensība, tā pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) norādīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Prezidents žurnālistiem sacīja, ka vārdu “nē” var pateikt jebkurā laikā un šajā gadījumā ir jāņem vērā vairāki faktori, tostarp, ka Latvija ir prezidējošā valsts Eiropas Savienības Padomē.

Savukārt Straujuma, atbildot uz jautājumu, vai viņa varētu doties uz Uzvaras dienas svinībām, noliedza šādu iespēju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sen Latvijai nav bijis tik neizlēmīgs un runāt neprotošs prezidents – pauzes ieturēšanas meistars, kurš visu laiku nogaida, ko teiks un darīs citi, piesedzoties ar “lielo” politiku. Tagad braukšana esot jāsaskaņo ar ES pozīciju. Kurš tad viņam to prasa? Lembergs ar Brigmani laikam ilgi meklēja, kamēr tādu atrada.

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+