×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
26. janvāris, 2016
Drukāt

Prezidents joprojām ārstējas intensīvās terapijas nodaļā (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pagaidām paliks intensīvās terapijas nodaļā, lai saņemtu saslimšanas raksturam atbilstošāko ārstēšanu, aģentūru LETA informēja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Viņa norādīja, ka, ņemot vērā saslimšanu un veikto sirds operāciju, ārstiem ir izdevies stabilizēt prezidenta vispārējo veselības stāvokli un virzīt to atveseļošanās procesā.

Runājot par prezidenta izrakstīšanu no intensīvās terapijas nodaļas, Sīle norādīja, ka ārsti lems par pacienta pārvešanu uz nodaļu, balstoties uz izmeklējumu un analīžu rezultātiem un kopējā veselības stāvokļa izvērtējumu. Ārsti turpina cieši uzraudzīt un kontrolēt situāciju, veicot regulāras analīzes un papildu izmeklējumus. Šajā procesā ir iesaistīta multidisciplināra ārstu komanda.

Sīle arī piebilda, ka valsts prezidents sazinās ar ārstiem un tuvākajiem cilvēkiem, kā arī pieņem tuvinieku apmeklējumus. Būtiska atveseļošanās procesa daļa ir sāktā fizioterapija.

Jau ziņots, ka mediķi Vējonim konstatēja sepses infekciju, kas skāra sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai tika veikta sirds operācija.

Operācijā 20.janvārī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis tika aizstāts ar vārstuļa protēzi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. steidzīgi Satversme japapildina ar jaunu punktu. cik ilgi .. slimnīcā? 10 dienas?
    ja prezidents veselības problēmu dēļ nevar pildīt savus pienākumus ilgāk par 11 dienām, jāatlaiž Saeima!

    • Satvērsmi? Steidzīgi? Kur tad tā jāsteidzās? Tu gadījumā neesi kaut ko sliktas kvalitātes ieedis? Aizei palasi avīzi, iesaku to Vesti, tur ir gana daudz līdzīgu “labu ideju”.

  2. ceru, ka cilvēks Raimonds Vējonis izveseļojas !!!

  3. Ārstiem izdevies destabilizēt prezidenta vispārējo veselības stāvokli

Draugiem Facebook Twitter Google+