×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. decembris, 2013
Drukāt

Prezidents Ziemassvētkos Latvijai novēl saglabāt ticību sapņiem (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Saglabāt ticību nākotnes sapņu piepildījumam, – savā Ziemassvētku apsveikumā Latvijas iedzīvotājiem novēl Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Ziemassvētku laikā satiekas pārdomas un cerības, mijas atmiņas un sapņi. Pārkāpjot Jaungada slieksni, mēs kavējamies domās par piedzīvoto, pārdzīvoto un paveikto. No pagātnes mēs ceļam tiltu uz nākotni, Ziemassvētku gaišajā cerībā ticot, ka katrs nākamais gads būs labāks un veiksmīgāks, teikts Bērziņa apsveikumā.

“Lai Ziemassvētkos izdodas sajust to bērnišķīgi brīnumaino ticību nākotnes sapņu piepildījumam, kādu ikviens no mums reiz ir piedzīvojis!” novēl prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Katros Ziemassvētkos un jAUNAJĀ GADĀ NO VALSTS VADĪTĀJU UN PREZIDENTU MUTĒM SKAN DAŽĀDI NOVĒLĒJUMI, taču tie NEVIENS neskan veltījumam savai tautai un domām par tās dzīves līmeņa uzlabošanu… Gribam vai negribas, mums ir viena dzives realitāte pie varas esošajiem un otra realitāte – skarba, nesaudzīga, , NEKO NESOLOŠA, ĪSTENĪBĀ IZNĪCINOŠA (spilgti redzama raidījumā “Sastrēgumstunda”, kad ministriem nav skaidrs, par KO VISPĀR IET RUNA???) – TAUTAI!?? Vai kas labosies 2014.gadā? DOMĀJU, KA NĒ!? Tie paši cilvēki, kuri NEGRIB mainīties, NEKO NEMAINĪS… Pareizi prezidents pateica:”Bērnišķīgo brīnumu!” Atškirība, ka bērnībā tas piepildijās vecāku gādības dēļ, BET tagad šis brīnums ir ILŪZIJA… Vēl neesam sagaidījuši kādu darbību vai lēmumu, kas TIEŠĀM nestu kaut ko sološu iedzīvotājiem… TĀ KĀ TICĪBAS PAGAIDĀM NAV NEKĀDAS KAUT KAM LABAM!!!

  2. Nu tīrs ideālists kā bērna asara. Bet kā tad tā nauda nāk tik bagātīgi?

  3. ņemsim tik iekšā, nevainīgi

  4. Mans sapnis, ka prezidents Bērziņš 7.janvārī paziņos par savu atkāpšanos, līdz ar to pārtrauks “lemberģi;ades”spēles. Skaista būtu dāvana Latvijai.

  5. varēja jau labāk novēlēt kristiešiem stiprāku ticību Jēzus nevainīgai ieņemšanai un viņa brīnumdarbiem, šī tomēr kristiešu svinamā diena.

  6. Pašam bērziņam piepildījušies visi viņa sapņi.

  7. Paldies prezidentam par uzmundrinājumu! Mazliet žēl tikai, ka sapņu piepildījums nevar būt saistīts ar Latviju…

Draugiem Facebook Twitter Google+