×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
28. oktobris, 2016
Drukāt

Pulksteņu griešana: Ķesteris sajauc vakaru ar rītu un teātrī ierodas 12 stundas agrāk (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Jau šosestdien visā Latvijā tiks pagriezti pulksteņi stundu atpakaļ, lai pārslēgtos uz ziemas laiku. Tas nozīmē, ka vienu stundu varēsim ilgāk pagulēt… Raidījums Bez Tabu aptaujāja sabiedrībā zināmus cilvēkus, kuru darbs ir svarīgs pēc minūtēm, lai saprastu, kā šī laika maiņa viņus ietekmē viņus, vēsta portāls skaties.lv.

LNT 900 sekundes ziņu moderators Mārtiņš Daugulis atzīst, ka nepiedēvē sevi ne cīrulim, ne pūcei – viņš sevi sauc par dzeni, pamatojot, ka jebkura laika regulācija, tā teikt, sitot pa smadzenēm.

Turpretī viņa kolēģe Kristīne Garklāva gan no skolas laikiem atceras, ka visvieglāk bija pamosties nekā ilgi būt nomodā, tādēļ sevi pieskaita pie cīruļiem.
Pavisam citādāk iesākas radiodīvas Baibas Sipenieces-Gavares rīts. Viņa sarunājusi ar raidījuma Zoopasta kolēģi Jāni Romanovski, ka katru rītu tiks izdzerts kāds īpašs uzlējums. “Mūs jau sen nekas nespēj ietekmēt, kas attiecas uz rītu, jo mēs abi divi (ar Jāni Romanovski) dzeram bebra dziedzeru uzlējumu. Tas nav joks, un nav arī patīkami, bet iesakām,” saka Baiba.

Savukārt seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne Ģirts Ķesteris pulksteņa dēļ reiz ieradies teātrī 12 stundas agrāk…

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kā viņš var sajaukt rītu ar vakaru. PAsakas!

    • Aizlējis kārtējo reizi ačteles, kad attapies, tad reflektoriski kaut kur steberējis. Tā nu nonāca teātrī 12 stundas agrāk. Aktierelis takš!

Draugiem Facebook Twitter Google+