×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2016
Drukāt

Puteņa un slidenu ceļu dēļ līdz pēcpusdienai reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Puteņa un slidenu ceļu dēļ līdz pēcpusdienai Latvijā reģistrēti jau 93 ceļu satiksmes negadījumi, liecina Valsts policijas operatīvā informācija.

Līdz plkst.17.30 Valsts policija saņēmusi jau 93 izsaukumus par ceļu satiksmes negadījumiem.

Lielākais skaits – 69 negadījumi – bijuši Rīgas reģionā, kurā vienlaikus ir arī vislielākā satiksmes intensitāte. Ar divciparu skaitli negadījumu skaits mērāms vēl tikai vienā reģionā – Zemgalē līdz plkst.17.30 saņemti desmit izsaukumi par ceļu satiksmes negadījumiem, bet deviņi izsaukumi bijuši Latgales reģionā.

Vismierīgāk šobrīd ir Vidzemes un Kurzemes reģionos, kuros attiecīgi reģistrēti četri un viens negadījums.

Lielākajā daļā negadījumu notikušas vieglas sadursmes bez cietušajiem, bet daļā negadījumu vadītāji zaudējuši kontroli pār auto un nobraukuši no ceļa.

Policija aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties tādu braukšanas ātrumu, kas ļaus saglabāt kontroli pār auto, ņemot vērā gan ceļa stāvokli, gan laika apstākļus. Vienlaikus policijas darbinieki ir sazinājušies ar ceļu uzturētājiem ar aicinājumu tīrīt ceļus.

Jau ziņots, ka līdz plkst.14 bija reģistrēti 34 ceļu satiksmes negadījumi un nevienā no tiem cilvēki nebija guvuši smagas traumas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik reģionu ir Kurzemē? Latvieši senāk iztika tikai ar Vidzemi, Kurzemi, Zemgali un Latgali, iztika bez REĢIONIEM! Tā tas bija toreiz, kad latvieši latviski runāja, kad savu valodu cienija! Ak , latviskā, Latvijas Avīze!

Draugiem Facebook Twitter Google+