×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
16. marts, 2015
Drukāt

Putins izsludina pilnu kaujas gatavību Ziemeļu flotē un Rietumu kara apgabalos (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins devis pavēli Ziemeļu flotē, atsevišķos Rietumu kara apgabalos un gaisa desanta karavīru vienībās izsludināt pilnu kaujas gatavību, informē ziņu aģentūra “RIA Novosti”, norādot, ka tādējādi notiek “iepriekš neizsludinātas” militārās pārbaudes.

Par pilnas kaujas gatavības izsludināšanu paziņoja Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu. Viņš norādīja, ka tiks pārbaudīta 38 tūkstošu karavīru, vairāk nekā trīs tūkstošu bruņutransportieru, 41 kara kuģa, kā arī 110 lidmašīnu un helikopteru kaujas gatavība.

“Jaunie izaicinājumi un draudi militārajai drošībai pieprasa, lai bruņotie spēki attīsta savas militārās spējas. Īpaša uzmanība ir jāpievērš ziemeļu apgabaliem,” ziņu aģentūrai “RIA Novosti” sacīja Šoigu. Krievijas aizsardzības ministrs arī norādīja, ka pilna kaujas gatavība izsludināta Arktikā notiekošo militāro mācību dēļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Pasakiet tam trakajam Vovam, ka ķīnieši jau Sibirijā. Drīz viņu saņem tā kā cāli un izceps.

    Saldu dusu vēstures mēslainē. 21. augusts vairs nav tālu.

  2. nu ko ..mazliet bail?Bet kad jeņķi maršē gar Krievijas robežām tad viss ok?Kā sauc,tā atbalsojas…

  3. Tas ir vecas jau sagatavotas paveles. Pasaulei japarada, ka Putins dzivs, bet neviens lidz sim vinu nav redzejis.

  4. Aaaa un cerēju ka puķins jau beigts!

  5. vienojieties par vienu melu līniju un to ieturiet, citādi jau 2 nedeļas sludinat ka miris un pēkšņi mironis sāk izsludināt trauksmi? propogandas melos ari mēra sajuta vajadziga

  6. Jā, rādās, ka Krievijā briest kādi svarīgi politiski notikumi! Dienvidu reģionos jau ir izsludinātas un notiek mācības, tagad jau pārējā Krievijas Eiropas daļā tas pats… Tikai nav skaidrs, kurš ir tas īstais ienaidnieks: iekšējais vai ārējais? Vai tik nenotiek iekšēja cīņa par varu, tad jau arī armijai ir ko darīt
    un visiem jābūt gatavībā.

Draugiem Facebook Twitter Google+