Ramo aizsūta atvaļinājumā Kuldu, Skudru un “Sibirj” 0

Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas septītajā spēlē otrdien savā laukumā ar 2:0 pārspēja Artūra Kuldas pārstāvēto Novosibirskas “Sibirj”, sērijā triumfējot ar 4:3.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 20
Krievija konfiscē itāļiem rūpnīcas. Itālijas atbildes gājiens ir filigrāns 32
VIDEO. “Gudrīši!” Aivars Lembergs ar vienkāršu piemēru nodemonstrē, kā sankcijas ietekmējušas Krieviju

Lielākie nopelni Omskas uzvarā šajā sērijā ir somu vārtsargam Kari Ramo, kurš trijos mačos palika nepārspēts. Šodien viņš atvairīja 26 pretinieku metienus, tostarp divus Artūra Kuldas izpildījumā.

Uzvarētājiem veiksmīgi nospēlēja Aleksandrs Perežogins, kurš pats guva vārtus un nopelnīja arī rezultatīvu piespēli, kad 19. minūtē pirmā ripa ielidoja sāncenšu vārtos pēc Antona Belova metiena.

Pujacs Omskas komandā laukumā pavadīja nepilnas 18 minūtes, bet Kulda zaudētāju rindās spēlēja vairāk kā 19 minūtes.

“Sibirj” vienības treneris ir Pēteris Skudra.

“Avangard” pretinieki nākamajā kārtā noskaidrosies šodien vēlāk.