×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. jūnijs, 2017
Drukāt

RD izplata informāciju par jauniem ceļu remontiem un satiksmi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome informējusi par aktuālajiem remontdarbi Rīgas centra ielās gaidāmajā nedēļas nogalē, to ilgumu, kā arī satiksmes ierobežojumiem.

Nedēļas nogalē Krišjāņa Valdemāra ielā pie ēkas numur 97 Rīgas siltums uzsāks siltumtīkla izbūves darbus. Ņemot vērā plašo darbu zonu, kas būtiski ierobežotu transporta līdzekļu satiksmi, izbūves darbi tiks veikti nakts stundās. Blakus esošo ēku iedzīvotājiem jārēķinās ar paaugstinātu trokšņu līmeni.

Remontdarbu ilgums: no piektdienas, 9.jūnija līdz pirmdienai, 12.jūnijam sākot no plkst. 21 vakarā līdz plkst.6 rītā.

Nedēļas nogalē arī Rīgas ūdens uzsāks ūdensvada remontdarbus Stabu ielā posmā no Avotu ielas līdz Ādmiņu ielai. Transporta līdzekļu vadītājiem šajā posmā jārēķinās ar palēninātu satiksmi.

Remontdarbu ilgums: no 9.jūnija līdz 12.jūnijam.

Sakarā ar Salu tilta kompleksa pārbūvi, no piektdienas 9.jūnija tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī, posmā no degvielas uzpildes stacijas “Neste” līdz tirdzniecības centram “Rīga Plaza”. Remontdarbu laikā tiks aizņemta labā braukšanas josla, kā arī sašaurinātas braukšanas joslas Mūkusalas ielā pie Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apļa.

Remontdarbu ilgums: līdz 1.jūlijam

Tāpat RD atgādina, ka siltumtrases izbūves darbu dēļ ierobežota satiksme Brīvības ielā posmā no Bruņinieku ielas krustojuma līdz Pērnavas ielas krustojumam. Brīvības ielas remontdarbu laikā, uz Gaisa tilta pa tramvaja sliedēm centra virzienā, atļauta tikai sabiedriskā transporta kustība. Tāpat remontdarbu laikā no Brīvības ielas ir aizliegts veikt kreiso pagriezienu uz Matīsa ielu.

Remontdarbu ilgums: līdz septembrim.

Rīgas siltums veic siltumtrases izbūves darbus arī Hanzas ielas posmā no Vesetas ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Remontdarbu ilgums: līdz 7.jūlijam.

Ar satiksmes ierobežojumiem jārēķinās arī Pulkveža Brieža ielā pie ēkas numur 33, kur notiek lietus ūdens kanalizācijas izbūves darbi un īstenota krustojuma pārbūve.

Remontdarbu ilgums: līdz 30.jūnijam.

Minētajos ielu posmos būvdarbi tiek veikti brauktuves vidusdaļā, līdz ar to transportlīdzekļiem ir nodrošināta viena braukšanas josla katrā virzienā.

Šogad seguma atjaunošanas darbi tiks veikti: Brīvības ielā posmā no Lāčplēša ielas līdz Gaisa tiltam, Krišjāņa Valdemāra ielā, Duntes ielā, Elizabetes ielā, Stabu ielā, Dzirnavu ielā, Merķeļa ielā, kā arī Zirņu, Ganu un Lenču ielās.

Pašvaldība atvainojas rīdziniekiem un pilsētas viesiem par sagādātajām neērtībām, kā arī aicina autovadītājus būt saprotošiem un sekot līdzi satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+