Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Rekonstruēs Daugavas sporta nama laukumu

Daugavas sporta nams. Foto - LETADaugavas sporta nams. Foto - LETA

Rīgas dome plāno organizēt metu konkursu Daugavas sporta nama priekšlaukuma rekonstrukcijai, portālu “la.lv” informēja pašvaldībā.

Daugavas sporta nams ar tam piegulošo priekšlaukumu Kr.Barona ielā 107 atrodas uz pašvaldībai piederošas zemes. Gatavojoties Latvijas simtgadei, Bērnu un jauniešu basketbola skola “Rīga” nākusi ar iniciatīvu radīt mūsdienīgu, drošu pilsētvidi Daugavas sporta nama piegulošajā teritorijā. Ņemot vērā bagātīgo sporta vēstures mantojumu, teritorijas telpiskās īpašības un ēkas novietojumu, Daugavas sporta nams un tā ārtelpa ir piemērota vieta, Latvijas sporta sasniegumu popularizēšanai, sekmējot kultūras un sporta dzīvi pilsētā, tādēļ Daugavas sporta nama priekšlaukumam ir jāveic rekonstrukcija, kuras pirmais solis ir metu konkurss interesantākā un pilsētvidei atbilstošākā risinājuma atrašanai, atzīst pašvaldība.

Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas deputāti pirmdien apstiprināja Rīgas Austrumu izpilddirekcijas sagatavoto projektu līdzekļu saņemšanai no Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda.

Paredzams, ka metu konkursa ilgums pēc tā izsludināšanas būs seši līdz deviņi mēneši, kam 2017.gadā sekotu tehniskā projekta izstrāde. Jau tuvākajā laikā tiks uzsākta vietas topogrāfiskā plāna aktualizācija. Projekta realizācijai no “Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda” nepieciešami vairāk kā 12 tūkstoši eiro.

Metu konkursa nolikums vēl tiks izstrādāts, pirmās trīs vietas, kuras noteiks žūrija, tiks pie naudas balvām – 3000, 2000 un 1000 eiro apmērā.

Projekts par finansējuma saņemšanu no Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+