Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. decembris, 2014
Drukāt

Remontdarbi un būvdarbi veikti 54 Rīgas bērnudārzos un 51 skolā

Foto-LETAFoto-LETA

Remontdarbi un būvdarbi 2014.gadā notika 54 Rīgas bērnudārzos un 51 skolā, aģentūru BNS informēja Rīgas domes pārstāve Laila Īvāna.

Šajā laikā veikta Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas rekonstrukcija un sporta halles būvniecība.

Tāpat renovēta Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas ēka  ar labiekārtotu teritoriju un  sporta laukumu. Šī skola no 1.septembra sākusi darboties kā jauna skola, kas tika izveidota, apvienojot Rīgas Herdera vidusskolu un Rīgas Krievu vidusskolu. Realizēta arī jauna sporta kompleksa pirmā kārta ar apgaismotu futbola laukumu pie Rīgas 31.vidusskolas.

Gada laikā pilsētā izveidoti trīs jauni bērnudārzi. Jaunajā bērnudārzā Slokas ielā 130 ir vieta 252 bērniem, 138 bērni turpmāk apmeklēs jauno bērnudārzu Maskavas ielā 256, bet bērnudārzā Marsa gatvē 16 ir vieta 240 bērniem.

Papildus tam ir izveidotas grupas 474 bērniem skolu ēkās.

Īvāna norādīja, ka paralēli tam tiek īstenota sadarbība ar privātajām pirmsskolas izglītības iestādēm. Pašvaldības līdzfinansējums – 132 eiro mēnesī – tiek izmaksāts par 5043  bērniem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+