Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
10. novembris, 2014
Drukāt

Rīdziniekiem novembrī apkures tarifs nemainīsies; decembrī un janvārī saruks

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Rīdziniekiem novembrī siltumenerģijas tarifs nemainīsies, bet decembrī un nākamā gada janvārī, visticamāk, samazināsies, pavēstīja Rīgas siltumapgādes uzņēmuma “Rīgas siltums” Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

Viņa informēja, ka siltumenerģijas tarifs novembrī saglabāsies tāds pats kā oktobrī un būs 58,32 eiro par megavatstundu (eiro/MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Savukārt decembrī un janvārī sagaidāms, ka, samazinoties dabasgāzes tirdzniecības cenai, siltumenerģijas tarifs saruks par 1,6% un būs 57,40 eiro/MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifs novembrī, kā arī prognozes decembrim un janvārim noteiktas, pamatojoties uz Latvijas dabasgāzes kompānijas “Latvijas Gāze” paziņojumu par dabasgāzes tirdzniecības cenu 291,69 eiro par tūkstoti normālkubikmetru (nm3) novembrī. Savukārt decembrī un janvārī prognozēts, ka dabasgāzes tirdzniecības cena samazināsies un būs 284,57 eiro par tūkstoti nm3.

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 900 kilometri, no kuriem 74% atrodas “Rīgas siltums” īpašumā. Kompānijas akcionāri ir Rīgas dome (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), akciju sabiedrība “Enerģijas risinājumi. RIX” (2%) un valsts uzņēmums “Latvenergo” (0,005%).

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+