Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. novembris, 2014
Drukāt

Rīdziniekiem novembrī apkures tarifs nemainīsies; decembrī un janvārī saruks

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Rīdziniekiem novembrī siltumenerģijas tarifs nemainīsies, bet decembrī un nākamā gada janvārī, visticamāk, samazināsies, pavēstīja Rīgas siltumapgādes uzņēmuma “Rīgas siltums” Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

Viņa informēja, ka siltumenerģijas tarifs novembrī saglabāsies tāds pats kā oktobrī un būs 58,32 eiro par megavatstundu (eiro/MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Savukārt decembrī un janvārī sagaidāms, ka, samazinoties dabasgāzes tirdzniecības cenai, siltumenerģijas tarifs saruks par 1,6% un būs 57,40 eiro/MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifs novembrī, kā arī prognozes decembrim un janvārim noteiktas, pamatojoties uz Latvijas dabasgāzes kompānijas “Latvijas Gāze” paziņojumu par dabasgāzes tirdzniecības cenu 291,69 eiro par tūkstoti normālkubikmetru (nm3) novembrī. Savukārt decembrī un janvārī prognozēts, ka dabasgāzes tirdzniecības cena samazināsies un būs 284,57 eiro par tūkstoti nm3.

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 900 kilometri, no kuriem 74% atrodas “Rīgas siltums” īpašumā. Kompānijas akcionāri ir Rīgas dome (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), akciju sabiedrība “Enerģijas risinājumi. RIX” (2%) un valsts uzņēmums “Latvenergo” (0,005%).

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+