×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. marts, 2016
Drukāt

Rīgā sāks kursēt izmēģinājuma elektrobuss

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 12.marta 1., 23. un 25.autobusu maršrutos kursēs izmēģinājuma “Solaris” elektroautobuss, informē uzņēmumā “Rīgas Satiksme”.

“Rīgas satiksme” informē, ka no sestdienas, 12.marta līdz 23.martam izmēģinājuma kārtā 1., 23. un 25.autobusu maršrutu atsevišķos reisos kursēs sudraboti balta krāsojuma elektroautobuss “Solaris” Urbino Electric 12.

Polijas kompānija “Solaris Bus & Coach S.A.” uzņēmumam “Rīgas satiksme” uz laiku piedāvā izmēģināt “Solaris” elektroautobusu, kas iepriekš minētajos maršrutos uzņems un pārvadās arī pasažierus. Neraugoties uz to, ka šim elektroautobusam ir nestandarta krāsojums, tas pilda Rīgas sabiedriskā transporta funkcijas, un visiem pasažieriem tajā ir jāreģistrē e-talons vai jāiegādājas braukšanas biļete.

Domājot par videi draudzīgiem risinājumiem, “Rīgas satiksme” orientējas uz vidi saudzējošām tehnoloģijām, tajā skaitā arī elektrotransportu. Minētais elektroautobuss ir paņemts tikai izmēģinājumam, taču tā plašāka prezentācija notiks 17.martā 7.autobusu parka teritorijā, kur tiks stāstīts arī par autobusa tehnisko specifikāciju un ietekmi uz vidi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+