Rīgas “Dinamo” izglābjas pamatlaikā un bullīšos uzvar Znaroku&Co 0

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ceturtdien ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā emocionālā cīņā pieveica iepriekšējo divu sezonu turnīra čempionvienību Maskavas “Dinamo”, ko pārstāv latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, bet trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20

Pamatlaikā izlīdzinājumu Rīgas “Dinamo” panāca vien pēdējā sekundē, kad precīzs bija Pols Šekura, bet sekojošajos pēcspēles metienos tika pie panākuma ar 2:0.

Savukārt vēl vienus vārtus pamatlaikā rīdziniekiem guva Marcels Hosa.

Tikmēr abus vārtus Maskavas kluba rindās guva Maksims Pestuško.

Spēles piektajā minūtē rīdzinieki pirmoreiz palika mazākumā, kad pēc pārkāpuma pret Karsumu noraidīts tika Mārtiņš Cipulis. Šīs divas minūtes mājinieki izturēja, bet uzreiz pēc tam sākās ļoti aktīva cīņa, abām komandām izveidojot vairākus bīstamus momentus.

Pirmās trešdaļas vidū Rīgas “Dinamo” komandai bija iespēja vairāk nekā minūti cīnīties piecatā pret trijiem pretiniekiem. Cīņa ritēja emocionāli, un Rīgas “Dinamo” komanda izveidoja labas iespējas, tomēr vairākuma sekundes netika realizētas. Savukārt vēl pēc brīža Rīgas “Dinamo” jau uz gandrīz pusotru minūti palika trijatā pret pieciem pretiniekiem un šoreiz šo iespēju Pestuško izdevās izmantot, kad viņš bija precīzs ar atkārtotu metienu.

Līdz trešdaļas beigām turpinājās interesanta un aktīva cīņa, tomēr rezultāts vairs nemainījās. Kopumā pirmajā trešdaļā pārsvars piederēja viesiem.

Otrās trešdaļas sākumā rīdzinieki vairāk kontrolēja ripu un Cipulis izveidoja ļoti bīstamu vārtu gūšanas momentu. Rezultātu izlīdzināt Rīgas “Dinamo” hokejistiem izdevās devītajā minūtē, kad pretiniekus savā zonā viņi bija iespieduši vismaz minūti. Šajā laika posmā sākotnēji Kails Vilsons trāpīja pa pārliktni, bet vēl pāris sekunžu vēlāk Marcels Hosa izmantoja Vilsona piespēli un beidzot panāca izlīdzinājumu 1:1.

Arī šajā trešdaļā tiesneši piešķīra vairākus noraidījumus, un brīdī, kad abas komandas spēlēja četratā, pa vārtu stabu trāpīja arī Karsums. Arī otrās trešdaļas beigas aizritēja aizraujošā cīņā, bet vairs vārti netika gūti.

Trešā trešdaļa sākās ar aukstu dušu rīdziniekiem un jau desmitajā sekundē tika zaudēti vārti, kad otro reizi cīņā izcēlās Pestuško. Turpinājumā vairāk nekā desmit minūtes Rīgas “Dinamo” komanda nespēja atgūties, bet otrajā pusē lēnām atkal sāka veidot bīstamus uzbrukumus.

Izšķirošās trešdaļas 14.minūtē pie noraidījuma tika pretinieku uzbrucējs Karsums, tomēr vēlāk trešo noraidījumu mačā nopelnīja Miks Indrašis. Neviena no komandām savus vairākumus neizmantoja. Minūti pirms pamatlaika beigām Mīkaels Telkvists atstāja Rīgas “Dinamo” vārtus un pēdējā sekundē Šekura tomēr panāca izlīdzinājumu 2:2.

Pagarinājumā hokejs atkal ritēja no vieniem vārtiem līdz otriem, bet rezultāts tā arī vairs nemainījās un komandām nācās aizvadīt pēcspēles metienus.

“Bullīšus” ar sekmīgu metienu uzsāka Aleksandrs Ņiživijs un pēc brīža nekļūdījās arī jaunais rīdzinieku leģionārs Vojtehs Polāks. Savukārt Rīgas “Dinamo” vārtsargs Telkvists savā 34.dzimšanas dienā atvairīja abus pretinieku raidījumus un mājinieki tika pie dramatiska panākuma.

Par labākajiem spēlētājiem abās komandās tika atzīti vārtsargi Telkvists un Aleksandrs Lazušins.