Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīgas Doma zēnu koris viesojas Čehijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līdz 14. jūnijam Rīgas Doma zēnu koris uzturēsies Čehijā, kur piedalās Hradeckrāloves Starptautiskajā kora festivālā, liecina informācija kora mājas lapā.

Ar sirsnīgu publikas atsaucību, nerimstošiem aplausiem un absolūtā Čehijas karstuma rekorda apstākļos pagājuši pirmie divi koncerti Šumperkā un Pardubicē Starptautiskā zēnu koru festivāla ietvaros.

11. jūnijā Rīgas Doma zēnu kora solisti un audzinātāji viesojās Latvijas vēstniecībā Prāgā, informēja Ārlietu ministrija. Vēstnieks Alberts Sarkanis viesus iepazīstināja ar vēstniecību un pastāstīja par tās ikdienas darbu. Mazie koristi uzstājās vēstniecības dārzā.

Šodien Rīgas Doma zēnu koris uzstājas Hradeckrālovē, un koncertu apmeklēs arī Latvijas vēstnieks Alberts Sarkanis ar dzīvesbiedri.

Hradeckrāloves Starptautiskais kora festivāls šogad norit jau 11. reizi un ir viens no nozīmīgākajiem koru festivāliem Centrāleiropā. Šī gada festivāla tēma ir zēnu un vīru kori.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+