Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīgas Doma zēnu koris viesojas Čehijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līdz 14. jūnijam Rīgas Doma zēnu koris uzturēsies Čehijā, kur piedalās Hradeckrāloves Starptautiskajā kora festivālā, liecina informācija kora mājas lapā.

Ar sirsnīgu publikas atsaucību, nerimstošiem aplausiem un absolūtā Čehijas karstuma rekorda apstākļos pagājuši pirmie divi koncerti Šumperkā un Pardubicē Starptautiskā zēnu koru festivāla ietvaros.

11. jūnijā Rīgas Doma zēnu kora solisti un audzinātāji viesojās Latvijas vēstniecībā Prāgā, informēja Ārlietu ministrija. Vēstnieks Alberts Sarkanis viesus iepazīstināja ar vēstniecību un pastāstīja par tās ikdienas darbu. Mazie koristi uzstājās vēstniecības dārzā.

Šodien Rīgas Doma zēnu koris uzstājas Hradeckrālovē, un koncertu apmeklēs arī Latvijas vēstnieks Alberts Sarkanis ar dzīvesbiedri.

Hradeckrāloves Starptautiskais kora festivāls šogad norit jau 11. reizi un ir viens no nozīmīgākajiem koru festivāliem Centrāleiropā. Šī gada festivāla tēma ir zēnu un vīru kori.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+