Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
3. septembris, 2014
Drukāt

Rīko plašus manevrus

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Simtiem karavīru, spēkratu un lidaparātu no deviņām valstīm, sākot ar otrdienu, piedalīsies NATO manevros alianses austrumu dalībvalstīs, arī Latvijā, vēsta mācību organizatori.

Sākotnēji bija paredzēts, ka manevru galvenais organizētājs būs ASV, tomēr to mērogs tika paplašināts uz vērienīgākām NATO mācībām. Tās tiek rīkotas centienos sniegt drošības garantijas alianses austrumu dalībvalstīm, kas jūtas apdraudētas no Krievijas puses. Mācībās piedalīsies vairāk nekā 2000 karavīru, paziņoja aliansē. “Manevri “Steadfast Javelin II” (“Stingrais šķēps II”) ir plānoti, lai demonstrētu NATO uzticību tās fundamentālajam mērķim – nosargāt dalībvalstu un partneru brīvību un drošību,” teikts paziņojumā.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (6)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+