Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. septembris, 2014
Drukāt

Rīko plašus manevrus

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Simtiem karavīru, spēkratu un lidaparātu no deviņām valstīm, sākot ar otrdienu, piedalīsies NATO manevros alianses austrumu dalībvalstīs, arī Latvijā, vēsta mācību organizatori.

Sākotnēji bija paredzēts, ka manevru galvenais organizētājs būs ASV, tomēr to mērogs tika paplašināts uz vērienīgākām NATO mācībām. Tās tiek rīkotas centienos sniegt drošības garantijas alianses austrumu dalībvalstīm, kas jūtas apdraudētas no Krievijas puses. Mācībās piedalīsies vairāk nekā 2000 karavīru, paziņoja aliansē. “Manevri “Steadfast Javelin II” (“Stingrais šķēps II”) ir plānoti, lai demonstrētu NATO uzticību tās fundamentālajam mērķim – nosargāt dalībvalstu un partneru brīvību un drošību,” teikts paziņojumā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+