×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
5. jūlijs, 2012
Drukāt

Rīta buča – var gan baltu, gan melnu

20120208-100350-9

Alvis Stankēvičs, dziednieks un speciālās fiziskās sagatavošanas treneris, ik pa laikam izmēģina neparastas metodes psiholoģiskā mundruma un fiziskās veselības nodrošināšanai, taču dažus vienkāršus paņēmienus lieto un iesaka citiem jau gadiem ilgi.

 

Dara tā

* Ja jāceļas laikā, kad aiz loga vēl melna tumsa, tāpēc organismam grūti pārslēgties uz dienai nepieciešamo aktivitāti, izmanto sniegu. Iziet uz lodžijas, pagrābj plaukstās riekšavu sniega un dziļi iegremdē tajā seju, kamēr pārņem sajūta, ka āda deg. Acis uzreiz vaļā, ķermenis enerģijas pilns un gatavs dienai.

To pašu var darīt ar ledusskapī sasaldētiem ledus gabaliņiem.

 

Pārslēgšanos uz aktivitāti veicina sapropelis vai Baldones dūņas (šis ieteikums piemērotāks vīriešiem, kuriem mati īsi vai to maz, un dāmām, kurām zēngalviņa): iemasē galvā nelielu daudzumu melnās putriņas, minūtes piecas patur, tad izmazgā.

 

*Pārslēgšanos uz aktivitāti veicina sapropelis vai Baldones dūņas (šis ieteikums piemērotāks vīriešiem, kuriem mati īsi vai to maz, un dāmām, kurām zēngalviņa): iemasē galvā nelielu daudzumu melnās putriņas, minūtes piecas patur, tad izmazgā.Labsajūtu nodrošina minerālvielas un sāļi, ko bagātīgi satur dūņas un sapropelis. Svarīgi arī, ka tie padara organisma iekšējo vidi sārmainu, kas ļoti nepieciešams mūsu lielākoties pārskābinātajam ķermenim.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+