×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

Sacensībās noskaidroti veiklākie mazie slēpotāji

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Reiņa trasē trešajā un noslēdzošajā posmā bērnu mini slaloma sacensībās “Mazais Reinis 2014” pagājušās nedēļas nogalē noskaidroti sezonas veiklākie braucēji četrās ieskaites grupās, informē “Reiņa trases” pārstāvis Pēteris Kalniņš.

Kopvērtējumā mazuļu grupiņā līdz 3 gadu vecumam 1.vietu ieguva Lūkass Mazais, 2.vietu – Beatrise Fokrota, 3.vietu – Haralds Zāle. Vecuma grupā no četriem līdz pieciem gadiem uzvaru izcīnīja Kristers Zīle, 2.vietu – Justs Miķelis Zīvers, bet 3.vietu Mareks Dudočkins.

Sīču grupā, kurā ir bērni vecumā no sešiem līdz septiņiem gadiem, 1.vietu izcīnīja Elīna Kulberga, 2.vietu – Elizabete Anna Reinharde, bet 3.vietu – Beatrise Zeltiņa.

Sporta klasē, kurā startē sporta skolu audzēkņi, nepārspēta palika Laura Ciagune, 2.vieta Justīnei Brutānei, savukārt 3.vieta Heidijai Ciagunei.

“Mazais Reinis” ir sacensības bērniem līdz septiņu gadu vecumam. Pirmie trīs veiklākie braucēji tradicionāli apbalvoti pēc katra posma. Summējot katra rezultātus, pēc trijiem posmiem noteikti sacensību “Mazais Reinis” kopvērtējuma uzvarētāji.

Kopumā sacensībās “Reiņa trasē” Krimuldas novadā piedalījās teju 100 bērnu. Mazākā slēpotāja bija jaunāka par diviem gadiem.

“Lielais dalībnieku skaits apliecina, ka Reiņa trases mērķis veicināt veselīgu dzīvesveidu, jau sākot ar pašiem mazākajiem bērniem, ir guvusi pozitīvu atsaucību. Ģimenes brauca uz katru posmu kā uz kopīgiem svētkiem. Sacensību visos posmos piedalījās tikpat liels bērnu skaits kā iepriekšējos gadu, lai gan bija liels izaicinājums pārliecināt mazo slēpotāju vecākus, ka trasē ir sniega gana daudz, ņemot vērā sniega trūkumu pilsētas ielās. Šogad pat izveidojām papildus grupiņu sporta skolu audzēkņiem, lai sacensībās varētu piedalīties lielāks dalībnieku skaits,” klāsta Bērnu slēpošanas skoliņas vadītāja Līva Legzdiņa.

Visiem dalībniekiem katrā posmā bija sarūpēti pārsteigumi no “Reiņa trases” draugiem – “Sportland”, “Latvijas Valsts mežiem”, “Gemoss”, “Egmont Latvija”, “‘LGK atrakcijām” un “Limpo” limonādes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+