Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
30. septembris, 2016
Drukāt

Šādu mirkļu dēļ ir vērts strādāt: Pazudušā Ūsiņa laimīgais stāsts (5)

Foto no "Facebook"Foto no "Facebook"

Saimniece ar savu mīluli Ūsiņu.

Šādu mirkļu dēļ ir vērts darīt to, ko mēs darām, sociālajā tīklā “Facebook” ar stāstu par Ūsiņu, kuram ir laimīgas beigas, dalījusies dzīvnieku aizsardzības biedrība “Liberta”.

Melnbaltais kaķis Ūsiņš pazuda janvārī. Saimniece Ligita viņu ilgi meklēja un jau bija zaudējusi visas cerības.

Dzīvnieku aizsardzības biedrībā runcis nonāca 9.augustā un tika nokristīts par Marselu. Sākās jaunu māju meklējumi kaķim.

Laimīgā kārtā biedrībā šajās dienās ieradās Ligitas kaimiņiene Sarmīte, kura kapos bija pamanījusi klaiņojošu kaķenīti, un zvanīja dzīvnieku draugiem, lai jautātu, kā labāk rīkoties. Ierodoties biedrībā, Sarmīte ieraudzīja “Marselu” un atpazina kaimiņienes pazudušo Ūsiņu.

Šondēļ Ligitas kundze ieradās biedrībā. Ja jūs redzētu, kā Ūsiņš skrēja viņai klāt, – tikšanos apraksta dzīvnieku draugi.

“Varam vien pabrīnīties, kā dzīvē notiek, ja esi īstajā vietā, laikā un pieņem pareizo lēmumu,” secina dzīvnieku aizsardzības biedrība “Liberta”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. SAD MIRKLU DEL IR VERTS DZIVOT.

  2. tā iet, kad runčuks “piesit pēdu”, labi, ka, lai arī vienreiz jau adoptēts, bet laimīgi atpakaļ pie “mammas”

  3. LAIMIGI ATKAL KOPA.

  4. briniskigi ,mees saveejos vienmer atradiisim

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+