×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. marts, 2018
Drukāt

Saeimā Līdakas vietā deputātes krēsls uz laiku ticis Aizstrautai (3)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Inese Aizstrauta Saeimas sēdē, 08.03.2018.

Saeima šodien apstiprināja deputātes pilnvaras uz laiku līdzšinējai Ķekavas novada Būvvaldes vadītājai, bijušajai Jūrmalas pašvaldības vadītājai Inesei Aizstrautai.

Ņemot vēra, ka Ingmārs Līdaka (ZZS) nolika parlamentārieša mandātu, Saeimas deputātam Valteram Dambem (ZZS) turpmāk būs pastāvīgais mandāts, bet Aizstrautai pilnvaras tiks apstiprinātas uz laiku, kamēr ministra pienākumus pilda deputāti, kuri ievēlēti no Zaļo un zemnieku savienības Vidzemes vēlēšanu apgabala kandidātu saraksta.

Kā ziņots, Līdaka kļūs par Rīgas Zooloģiskā dārza vadītāju, tāpēc nolēma nolikt deputāta mandātu.

Līdaka arī apliecināja, ka, ieņemot amatu Zooloģiskā dārza valdē, nekandidēs 13.Saeimas vēlēšanās.

Savukārt pastāvīgu mandātu ieguvis deputāts Valters Dambe, portālu “La.lv” informēja Saeimas Preses dienests.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ne tikai latviešu tauta, bet Latvijas nācija pašlaik noteikti ir intelektuāli un morāli monolīts stutējums. Tātad vienots, saliedēts, bez iekšējām pretrunām stutēts stutējums. Visi ir vienādā mērā truli, dumji, vienaldzīgi, stulbi, melīgi, nelietīgi, zagšanas kāri, antipatriotiski un antinacionāli. Visi dzied vienu dziesmu, kuras vārdi ir idiotijā un nelietībā mērcēti. Baltie putni ir sastopami. Bet tie ir tikai baltie putni, nespējot izkustināt ne uz vienu pusi monolīto stutējumu. Latviešu tautā un Latvijas nācijā stulbums un nelietīgums ir tik liels, ka vairs nav iespējamas no inteliģences sagaidīt stulbuma un nelietības konstatējošas un kritizējošas refleksijas, jo inteliģence tradicionāli normālā sociumā ir dažādu stutējumu likvidētāja.

  2. Beidzot vēdzele ir prom! Glums gan bija!

Draugiem Facebook Twitter Google+