Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Septiņas pazīmes, kas nozīmē – jūs stāvat uz radikālu dzīves pārmaiņu sliekšņa (1)

1. Iepriekšējo attiecību beigas

1no7
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ja jūs domājat par to, kad jūsu dzīve beidzot sāks mainīties un sapņi piepildīsies, iemācieties pamanīt šīs zīmes. Tās jums sūta Visums, kad vēlas parādīt, ka pienācis laiks pāriet uz kvalitatīvi jaunu dzīves līmeni. Lūk, septiņas pazīmes, ka Visums vēršas pie jums!

Lai gan pārdzīvot vairāku attiecību beigas pāris nedēļās vai mēnešos mēdz būt smagi un nepatīkami, svarīgi ir arī vērst uzmanību uz tādu sakritību un saprast, ko tas nozīmē; diez vai tā ir nejaušība.

Vairumā gadījumu tas nozīmē, ka jūs pārdzīvojat iekšējas pārmaiņas, kuru dēļ savulaik komfortablā dinamika vairs neatbilst jūsu jaunajai būtībai. Pat tad, ja jūs apzināti nenovēršaties no citiem cilvēkiem, viņi var “izkrist” no jūsu dzīves paši par sevi, jo ir mainījusies jūsu vibrācija.

Dažkārt pārmaiņas prasa dramatisku konfliktu vai smagu zaudējumus, taču apmaiņā pret to atbrīvo telpu tiem, kas domā ar jums “uz viena viļņa”, atbalsta jūs un ir labāk piemēroti jūsu augstākajam “es”.

  1. Iepriekšējo attiecību beigas
  2. Visums dod jums zīmes
  3. Jūs guļat citādāk, nekā parasti
  4. Jūs jūtaties ne savā šķīvītī
  5. Vecās stratēģijas nedarbojas
  6. Jūs jūtat nepieciešamību atrisināt vecās problēmas
  7. Jūs esat emocionālāki, nekā parasti

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta!Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+