Latvijā
Kriminālziņas

Sezonas atklāšanas koncertā apzog Nacionālās operas un baleta māksliniekus 9

Foto-LETA

Ceturtdien, 8.septembrī, Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) jaunās sezonas atklāšanas koncerta laikā apzagti vairāki teātra mākslinieki, aģentūrai LETA apstiprināja LNOB pārstāve Irbe Treile.

Kā liecina neoficiāla informācija, zādzība notikusi koncerta izskaņā, kad visi mākslinieki atradušies uz teātra skatuves.

Zādzības rezultātā no ģērbtuvēm tika nozagti vairāki portatīvie datori, mobilie telefoni, naudas maki ar banku kartēm, skaidru naudu un dokumentiem, kā arī somas un citi vērtīgi priekšmeti.

Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA apliecināja, ka zādzība ir reģistrēta. Kopējā nozagto mantu un naudas vērtība ir ievērojama, tomēr plašāku informāciju policija sola sniegt nākamās nedēļas sākumā.

Savukārt LNOB valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš aģentūrai LETA notikušo nekomentēja, norādot, ka vismaz pagaidām teātra vadība no komentāriem atturēsies.

Jau ziņots, ka ceturtdien, 8.septembrī, ar Galā koncertu tika sākta LNOB jaunā sezona. Koncertā piedalījās gan pašmāju operas un baleta solisti, gan izcili viessolisti.

LA.lv