Šici sestie pasaules čempionātā Vistlerā 0

Andris un Juris Šici pasaules čempionātā kamaniņu sportā Kanādas trasē Vistlerā ierindojās sestajā vietā.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20

Abos braucienos latvieši uzrādīja sesto laiku (1:13,458), no uzvarētājiem Tobiasa Vendla un Tobiasa Arlta atpaliekot par 0,616 sekundēm. Pirms trim gadiem Šici šajā trasē kļuva par olimpiskajiem vicečempioniem.

Otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ieņēma desmito vietu – 0,747 sekundes aiz čempioniem.

Sudrabu izcīnīja cita Vācijas ekipāža Toni Egerts/Saša Benekens, bet bronza austriešiem Andreasam un Volfgangam Lingeriem. Kopā startēja 23 ekipāžas.

Vīriešu konkurencē labākais no Latvijas bija Inārs Kivlenieks – devītā vieta, Mārtiņš Rubenis bija 12., bet Kristaps Mauriņš – 26. Kopā startēja 41 sportists. Viss pjedestāls vāciešiem – pirmais Fēlikss Lohs, otrais Andi Langehans, trešais Dāvids Mellers.