Latvijā
Novados

Sievietes mājā un malkas šķūnī konfiscē nelegālo alkoholu0


Policija atklāj nelegālo alkoholu malkas šķūnī.
Policija atklāj nelegālo alkoholu malkas šķūnī.
Foto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) amatpersonas Rucavas pagastā konstatēja, ka kāda sieviete pie sevis glabā nelegālo alkoholu. VP ir pabeigusi izmeklēšanu šajā kriminālprocesā un tas ir nodots Liepājas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, tā portālam “La.lv” paziņoja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas pagājušā gada novembrī Rucavas pagastā 1944.gadā dzimušas sievietes īpašumā konstatēja nelegālo alkoholu, kas satur 10,27 litrus absolūtā spirta.

Sieviete alkoholu glabāja gan malkas šķūnī, gan savā mājā.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Sieviete iepriekš nekad nav nonākusi policijas redzeslokā.

Šobrīd viņai ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevusi to Liepājas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 

Saistītie raksti
LA.lv