×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. janvāris, 2016
Drukāt

Siguldā pusaudzis ar nazi uzbrūk kaimiņienei

Foto-Fotolia Foto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Likumsargi Siguldā aizturējuši 14 gadus vecu jaunieti, kurš ar nazi uzbrucis savai kaimiņienei, nodarot viņai miesas bojājumus, informēja policijā.

Valsts policija informē, ka aizvadītā gada nogalē, neilgi pirms Ziemassvētkiem, Siguldas policijas iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu dzīvojamo māju Siguldā, kur kāds nepilngadīgs jaunietis ar nazi uzbrucis savai kaimiņienei.

Ekipāžai ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka mājā dzīvojošais 14 gadīgais jaunietis pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ piezvanījis pie kaimiņu durvīm un ar nazi uzbrucis dzīvoklī dzīvojošajai sievietei, nodarot viņai miesas bojājumus.

Jaunietis turpat uz vietas ticis aizturēts – sākumā nogādāts slimnīcā medicīniskās pārbaudes veikšanai, bet pēc tam policijas iecirknī.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un tiesa jaunietim piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Pagaidām jaunieša rīcības motīvi precīzi nav zināmi, turklāt arī iepriekš jaunietis nav nonācis policijas redzeslokā un viņa raksturojums nav slikts. Kriminālprocesa ietvaros jaunietim tiks veiktas tiesu psihiatriskās ekspertīzes.

Turpinās detalizēta izmeklēšana, lai noskaidrotu notikušā apstākļus un iespējamos cēloņus, tādēļ pagaidām izmeklēšanas interesēs policija sīkāku informāciju nesniedz.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+