×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2016
Drukāt

Sirmgalvim pēc sniega tīrīšanas paliek slikti, un viņš nomirst (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Latgalē 72 gadus vecam vīrietim pēc sniega tīrīšanas palicis slikti un viņš nomiris, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Vīrietis atrasts mājas pagalmā, un bijis redzams, ka viņš tīrījis sniegu. Mediķi pēc ierašanās konstatējuši viņa nāvi.

Vītola ieteica vecāka gada gājuma cilvēkiem šādu fizisku darbu darīt ar pārtraukumiem, kā arī pie pirmajām sūdzībām sākto pārtraukt un vērsties pēc palīdzības. Viņa piebilda, ka gadījumā, ja vīrietis savlaicīgi būtu vērsies pēc palīdzības, iespējams, viņa dzīvību būtu bijis iespējams glābt.

LETA jau vēstīja, ka 3.janvārī reģistrēts līdzīgs nāves gadījums. Toreiz, tīrot sniegu, kāds 69 gadus vecs vīrietis Rīgā piedzīvojis infarktu un zaudējis samaņu, pēc tam iestājusies klīniskā nāve. Mediķi negadījuma vietā ieradušies īsā laikā un veikuši nepieciešamos atdzīvināšanas pasākumus, tomēr tie bijuši nesekmīgi un vīrietis miris. Vīrietis jau reiz bija piedzīvojis sirds saslimšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Patiesībā abi šie vīrieši ir laimīgi cilvēki. Jo nomirt pēkšņi, ikdienas gaitās, ir liela laime. Daudz drūmāk ir mēnešiem vai gadiem ilgi gulēt slimam, nevarīgam un gaidīt nāvi. Pret šiem abiem vīriem liktenis bija labvēlīgs.

Draugiem Facebook Twitter Google+