×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. aprīlis, 2013
Drukāt

Smirnovam trešā vieta “GP Pino Cerami”

smirnovs-ita2

Beļģijas komandu “Doltcini Flanders” pārstāvošais ventspilnieks Andris Smirnovs izcīnījis trešo vietu “GP Pino Cerami” viendienas sacīkstē Beļģijā.

205 kilometrus garajam viendienas braucienam ir UCI 1.1 kategorija, tā 47 gadus ilgajā vēsturē uzvarējuši daudzi pazīstami sportisti un spēcīga kompānija bija atbraukusi arī šogad. Tādēļ divkārt patīkami, ka Andrim Smirnovam (attēlā pa labi) izdevies tikt uz pjedestāla tik augstas raudzes sacīkstē.

Neraugoties uz dažādām aktivitātēm distances laikā, uzvarētāja noskaidrošana tika atlikta uz grupas finišu. Tā galvgalī ar nedaudz pāragru spurtu mazliet pārrēķinājās otrās vietas ieguvējs Romāns Feiljū, kuram garām paspruka uzvarētājs beļģis Jonass Vangenehtens (“Lotto-Belisol”). Tūdaļ aiz viņiem trešais finiša līniju šķērsoja Andris Smirnovs, tiekot pie sava pirmā lielā panākuma “Doltcini Flanders” komandā, kura viņam ir pirmā ārzemju komanda karjerā pēc vairākiem “Rietumu-Delfin” komandā pavadītām sezonām.

“Pat īsti nespēju noticēt, bet esmu trešais. Jāsaka, ka tiešām jutos labi, un kaut kad tam bija jānāk. Biju noskaņojies, un prieks, ka pēc tik daudz visa, ko esmu darījis, beidzot man ir rezultāts un esmu apmierināts,” Andris Smirnovs savu sajūsmu paudis sarunā ar evelo.lv portālu.

Sacensību pēdējos metrus un grupas finišu video formātā var apskatīt šajā interneta vietnē: http://www.sporza.be/cm/sporza/videozone/sporten/wielrennen/MV_130404_LaatsteKM_GPcerami

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+