×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2018
Drukāt

Sociālās aprūpes centrs “Rīga” meklē nodaļas vadītāju; algā – līdz 1370 eiro (3)

Foto LETAFoto LETA

Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāle “Rīga” meklē Sociālās aprūpes, sociālās rehabilitācijas un veselības aprūpes nodaļas vadītāju, liecina informācija centra mājaslapā.

Pretendentam vēlama pieredze vadītāja amatā ne mazāka kā divi gadi, kā arī 40 stundu sertifikāts par speciālajām zināšanām bērnu tiesību aizsardzības jomā. Vienlaikus tiek sagaidīta prasme vadīt kolektīvu, pieredze darbā ar klientiem, kā arī labas prasmes darbam ar datoru un biroja tehniku.

Vienlaikus centrs no pretendentiem sagaida prasmi strādāt psiholoģiski sarežģītās situācijās, iegūtas zināšanas psiholoģijā, cilvēktiesībās, sociālajā likumdošanā, sociālā darba vadībā, kā arī prasmi sagatavot rakstiskus ziņojumus un pārskatus.

Pretendentam jābūt otrā līmeņa profesionālajai augstākajai vai akadēmiskajai augstākajai izglītībai, vēlams sociālajā darbā un sociālās aprūpes jomā.

Jaunā vadītāja alga varētu būt no 1220 eiro līdz 1370 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pat parastām Rīgas skolā skolotājs uz papīra saņem virs 1200. Un bez liekām nepatikšanām

  2. Droši vien, ka nosauktā alga ir uz papīra. Kurš tad ies strādāt par tādu smiekla naudu tik atbildīgā amatā? Paskatieties cik maksā Brīvostas pārvaldniekam…

Draugiem Facebook Twitter Google+