AFP/LETA

Spānija ieslēdz apgriezienus 0

Eiropas čempionātā basketbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Spānijas izlase ar 90:60 pārspēja Serbiju, turklāt spēles gaitā spāņu pārsvars pārsniedza 40 punktu robežu.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20

Spānijas izlase ar pirmo minūti ieslēdza pilnu jaudu aizsardzībā, pilnībā netralizēja serbu līderus, Nenadu Krstiču ieskaitot, un aizskrēja daudzos ātrajos uzbrukumos. Spēles iznākums faktiski bija izšķirts jau 6. minūtē – 17:2. Arī spēles turpinājumā dominēja spāņi, viņu pārsvars sasniedza 40 punktus un tikai spēles galotnē serbi rezultātu padarīja mazliet pieklājīgāku.

Spānijas izlasei gan pirms turnīra sākuma, gan pirms ceturtdaļfināla bija favorītu statuss. Iepriekšējās spēlēs spāņi nerādīja savu labāko basketbolu, taču šovakar kļuva skaidrs – tas ticis pietaupīts svarīgākajām cīņām. Fantastiska līmeņa basketbolu laukumā rādīja Serho Rodrigezs un Rudi Fernandezs.

EIROPAS ČEMPIONĀTS ĻUBĻANĀ (SLOVĒNIJA)

Ceturtdaļfināls

Spānija – Francija 90:60 (21:5, 48:23, 73:39). Rodrigezs 22, Fernandezs 19, Klavers 9 – Katičs, Andusičs pa 11, Mičičs 8.