Mobilā versija
+0.1°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Sportiskā kupeja “Peugeot RCZ R”

Foto-Guntars PulssFoto-Guntars Pulss

“Peugeot” kupeja “RCZ” tiek ražota jau vairāk nekā četrus gadus, bet šogad parādījusies īpaši sportiskā versija ar apzīmējumu R. No standarta versijas tā atšķiras ar to, ka ir līdz 270 zirgspēkiem forsēts 1,6 litru turbomotors, zemāka un stingrāka piekare, kā arī sportiskas bremzes.

“RCZ” elegantais siluets ar nedaudz uz priekšu pabīdītu kabīnes pusloku uzreiz atsauc atmiņā “Audi TT”. Starp “RCZ” dizaina pērlītēm jāizceļ viļņotais jumts un aizmugures stikls, kas mašīnas kabīni vizuāli sadala divās daļās. “RCZ R” atšķiras ar nelieliem sportiskiem akcentiņiem vizuālajā noformējumā, bet, ņemot vērā to, ka pie mums šis modelis ir liels retums, reti kurš tā uzreiz atpazīs sportiskāko versiju. Protams, kamēr nesaskatīs maģisko R burtiņu uz radiatora restes.

Tehniski “RCZ” būvēts uz kompaktklases modeļa “Peugeot 308” platformas, izmantojot tos pašus agregātus un mezglus. Līdzību ar bāzes modeli visuzskatāmāk var redzēt salonā, kurš sastāv no tiem pašiem elementiem. Tiesa, interjers izskatās sportiskāk un greznāk. Tas panākts ar ādas apšuvumu priekšējam panelim, sēdekļiem un citām ne tik uzkrītošām detaļām, kā, piemēram, priekšējā paneļa vidū iebūvētajam apaļajam pulkstenim. Kompaktās kupejas sēdvietu formula 2+2 faktiski jau visu pasaka. Tas ir divvietīgs auto ar mazu, neērtu aizmugures sēdeklīti, kurš ikdienā der sīkas rokas bagāžas novietošanai. Tomēr galējas nepieciešamības apstākļos uz neilgu brīdi aiz priekšējā pasažiera var iespraukties vēl kāds neliels un lunkans pasažieris, kuram būs jāpacieš ne tikai šaurība kājām, bet arī ļoti zemais jumts. Pateicoties uz priekšu novirzītās kabīnes koncepcijai, slīpais aizmugures logs sākas uzreiz aiz priekšā sēdošo galvām. Toties bagāžas nodalījums šādam nepraktiskam auto ir gana liels, turklāt tā 384 litru ietilpību var palielināt līdz 663 litriem, ja nolaiž aizmugures sēdekļu atzveltnes.

Pievienot komentāru

Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+