Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Stūra mājā būs lekcija par Pirmā pasaules kara militārajām formām

Arhīva fotoArhīva foto

Sestdien, 19.jūlijā, plkst.16.00 Stūra mājas 1.stāva Latvijas Okupācijas muzeja ekspozīcijā notiks lekcija “Militārās formas un to piederumi Pirmā pasaules kara laikā”, portāls “LA.lv” uzzināja muzejā.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja lekcijā kolekcionāra Georga Kuklis-Rošmaņa stāstījumu papildinās Krievijas armijas mundieru un to piederumu demonstrējumi. Ieeja lekcijā bez maksas.

Lekcija notiks Eiropas kultūras galvaspilsētas gada projekta “Stūra māja. Lieta Nr.1914/2014” pasākumu programmas ietvaros.

Stūra mājas ekspozīcija būs atvērta līdz 19.oktobrim, piedāvājot bez maksas apmeklēt Okupācijas muzeja iekārtoto izstādi pirmajā stāvā.

Stūra mājas augšējos stāvos skatāmas piecas vērienīgas izstādes, kas no dažādiem skatpunktiem traktē cilvēka un varas attiecības pagātnē – “Draudzības (re)konstrukcija”, “Latvieša koferis”, “Par spīti visam”, “10 lietu stāsti par cilvēku un varu” un “Liktens lietu muzejs”.

Ekspozīcija tapusi nodibinājumam Rīga 2014 sadarbībā ar Latvijas Okupācijas muzeju, biedrību “Mākslas telpa”, Latvijas Trimdas muzeju, Latvijas Naivās mākslas muzeju, kultūras un mākslas biedrību “NOASS”, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju un SIA “Kinolats”.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+