Latvijā
Kriminālziņas

Tirgoja pa dzīvokļa logu: SUV ielaužas pie nelegālajiem tirgoņiem 16

Valsts policija pēc operatīvās informācijas saņemšanas, ka Rīgā, Maskavas ielā, kāda dzīvokļu nama pirmā stāva dzīvoklī ir ierīkota nelegālo akcīzes preču tirdzniecības vieta, vakar veikusi kratīšanu, sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu.

Kratīšanas laikā dzīvoklī tika atrastas plastmasas pudeles, kurās kopā atradās 23 litri šķidruma, kas pēc smakas atgādināja spirtu. Tāpat dzīvokļa plauktos bija novietoti bloki ar 11 060 cigaretēm ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām. Gan nelegālais alkohols, gan cigaretes tika atsavinātas.

Turpat policisti aizturēja arī divus vīriešus, kuri dzimuši 1966. un 1970. gadā. Policistu ierašanās brīdī viņi bija tirgojuši nelegālās preces.

Policisti noskaidroja, ka nelegālās preces tikušas tirgotas gan pa dzīvokļa logu, gan arī staigājot gar māju un tās aktīvi piedāvājot iegādāties garāmgājējiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

LA.lv