Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
27. janvāris, 2015
Drukāt

Tirgos un apkalpos “Renault” kraveniekus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No šā gada 1. janvāra visi “Volvo Truck Latvia” servisa centri Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā ir saņēmuši “Renault Trucks” servisa centra autorizāciju.

Tādējādi tie vienīgie ir tiesīgi veikt kravas automašīnu tehniskās apkopes, virsbūvju remontu un citus servisa pakalpojumus, kā arī remontus garantijas ietvaros. Tāpat “Volvo Truck Latvia” nodrošinās “Renault Trucks” tirdzniecību Latvijā.

Kopš 2001. gada, kad “Volvo Group” iegādājās “Renault Trucks”, abu kravas automašīnu zīmolu pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas ir bijušas nodalītas. Līdz ar izmaiņām grupas nostādnēs 2013. gadā Eiropā tika sākta abu zīmolu tirdzniecības tīkla integrācija. Šīs integrācijas mērķis ir uzlabot apkalpošanas kvalitāti un sniegt “Renault Trucks” klientiem pieeju lielākam servisa tīklam visā Eiropā.

“Šis ir nozīmīgs solis visas grupas mērogā. Darbs pie “Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkciju integrēšanas tika uzsākts jau 2013. gadā, un mēs lepojamies, ka esam plānotā laikā un veiksmīgi pabeiguši šo procesu un esam pilnībā gatavi nodrošināt augstas kvalitātes servisu “Renault Trucks” 
klientiem. Mūsu lielākā priekšrocība ir tehniskā personāla kompetence, kas atbilstoši mūsu kvalitātes standartam tiek nemitīgi uzturēta un paaugstināta. Savukārt lielākais klientu ieguvums ir pieredze, tehnoloģiskās iespējas un resursu pieejamība, ko sniedz “Volvo Trucks” klientu serviss, kā arī zināšanas un to apmaiņa “Volvo Group” ietvaros”, skaidro Are Knophs, “Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors.

Uzņemoties “Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas, “Volvo Truck Latvia” ir veikuši investīcijas servisu piemērošanai darbam ar “Renault” kravas auto, iegādājoties tehnisko aprīkojumu un instrumentus, kā arī apmācot servisa un pārdošanas personālu. Tāpat uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus “Renault” oriģinālo rezerves daļu noliktavas izveidē un jaunu programmatūru ieviešanā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+