×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

Tirgos un apkalpos “Renault” kraveniekus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No šā gada 1. janvāra visi “Volvo Truck Latvia” servisa centri Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā ir saņēmuši “Renault Trucks” servisa centra autorizāciju.

Tādējādi tie vienīgie ir tiesīgi veikt kravas automašīnu tehniskās apkopes, virsbūvju remontu un citus servisa pakalpojumus, kā arī remontus garantijas ietvaros. Tāpat “Volvo Truck Latvia” nodrošinās “Renault Trucks” tirdzniecību Latvijā.

Kopš 2001. gada, kad “Volvo Group” iegādājās “Renault Trucks”, abu kravas automašīnu zīmolu pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas ir bijušas nodalītas. Līdz ar izmaiņām grupas nostādnēs 2013. gadā Eiropā tika sākta abu zīmolu tirdzniecības tīkla integrācija. Šīs integrācijas mērķis ir uzlabot apkalpošanas kvalitāti un sniegt “Renault Trucks” klientiem pieeju lielākam servisa tīklam visā Eiropā.

“Šis ir nozīmīgs solis visas grupas mērogā. Darbs pie “Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkciju integrēšanas tika uzsākts jau 2013. gadā, un mēs lepojamies, ka esam plānotā laikā un veiksmīgi pabeiguši šo procesu un esam pilnībā gatavi nodrošināt augstas kvalitātes servisu “Renault Trucks” 
klientiem. Mūsu lielākā priekšrocība ir tehniskā personāla kompetence, kas atbilstoši mūsu kvalitātes standartam tiek nemitīgi uzturēta un paaugstināta. Savukārt lielākais klientu ieguvums ir pieredze, tehnoloģiskās iespējas un resursu pieejamība, ko sniedz “Volvo Trucks” klientu serviss, kā arī zināšanas un to apmaiņa “Volvo Group” ietvaros”, skaidro Are Knophs, “Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors.

Uzņemoties “Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas, “Volvo Truck Latvia” ir veikuši investīcijas servisu piemērošanai darbam ar “Renault” kravas auto, iegādājoties tehnisko aprīkojumu un instrumentus, kā arī apmācot servisa un pārdošanas personālu. Tāpat uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus “Renault” oriģinālo rezerves daļu noliktavas izveidē un jaunu programmatūru ieviešanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+