Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. janvāris, 2015
Drukāt

Tirgos un apkalpos “Renault” kraveniekus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No šā gada 1. janvāra visi “Volvo Truck Latvia” servisa centri Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā ir saņēmuši “Renault Trucks” servisa centra autorizāciju.

Tādējādi tie vienīgie ir tiesīgi veikt kravas automašīnu tehniskās apkopes, virsbūvju remontu un citus servisa pakalpojumus, kā arī remontus garantijas ietvaros. Tāpat “Volvo Truck Latvia” nodrošinās “Renault Trucks” tirdzniecību Latvijā.

Kopš 2001. gada, kad “Volvo Group” iegādājās “Renault Trucks”, abu kravas automašīnu zīmolu pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas ir bijušas nodalītas. Līdz ar izmaiņām grupas nostādnēs 2013. gadā Eiropā tika sākta abu zīmolu tirdzniecības tīkla integrācija. Šīs integrācijas mērķis ir uzlabot apkalpošanas kvalitāti un sniegt “Renault Trucks” klientiem pieeju lielākam servisa tīklam visā Eiropā.

“Šis ir nozīmīgs solis visas grupas mērogā. Darbs pie “Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkciju integrēšanas tika uzsākts jau 2013. gadā, un mēs lepojamies, ka esam plānotā laikā un veiksmīgi pabeiguši šo procesu un esam pilnībā gatavi nodrošināt augstas kvalitātes servisu “Renault Trucks” 
klientiem. Mūsu lielākā priekšrocība ir tehniskā personāla kompetence, kas atbilstoši mūsu kvalitātes standartam tiek nemitīgi uzturēta un paaugstināta. Savukārt lielākais klientu ieguvums ir pieredze, tehnoloģiskās iespējas un resursu pieejamība, ko sniedz “Volvo Trucks” klientu serviss, kā arī zināšanas un to apmaiņa “Volvo Group” ietvaros”, skaidro Are Knophs, “Volvo Truck Latvia” rīkotājdirektors.

Uzņemoties “Renault Trucks” pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas, “Volvo Truck Latvia” ir veikuši investīcijas servisu piemērošanai darbam ar “Renault” kravas auto, iegādājoties tehnisko aprīkojumu un instrumentus, kā arī apmācot servisa un pārdošanas personālu. Tāpat uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus “Renault” oriģinālo rezerves daļu noliktavas izveidē un jaunu programmatūru ieviešanā.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+