×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. augusts, 2013
Drukāt

Tomātu un ārstniecības augu parāde Dabas muzejā

LETALETA

No 21. līdz 25. augustam Latvijas Dabas muzejā būs aplūkojama izstāde “Tomātu un ārstniecisko augu parāde”, kas tapusi sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības entuziastu klubu “Tomāts”, “LA.lv” uzzināja muzejā.

Šogad izstādē būs aplūkojama plaša ārstniecības augu kolekcija un vairāk nekā 200 dažādas tomātu šķirnes, no kurām arī 10 jaunas, Latvijā vēl neredzētas. Izstādē piedalīsies Dārzkopju entuziastu kluba “Tomāts” biedri un Dabas muzeja ilggadējie draugi: Bražūnu ģimene, Austra Zaļuma, Sarma Žarčinska, Valentīna Narņicka, Maija Liepa un citi.

Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt krāšņo izstādi, bet arī izstādes laikā klātienē konsultēties ar profesionāļiem, ievērojamākajiem tomātu audzētājiem Latvijā gan par šo augu dažādajām šķirnēm, to piemērotību mūsu klimatiskajiem apstākļiem, gan audzēšanu un kopšanu. Tāpat aicinām visus interesentus apmeklēt izglītojošos pasākumus, kas norisināsies izstādes laikā:

Piektdien, 23. augustā plkst. 12:00 lekcija “Tomātu audzēšanas pieredze”, vadīs Irina Hruškaja (lekcija krievu valodā);
Sestdien, 24. augustā plkst. 12:00 lekcija “Paprikas audzēšana”, vadīs Maija Čerjaka.

Katru dienu izstādes laikā norisināsies viktorīna un aktīvākajiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegūt kādu no piecpadsmit praktiskajām balvām, ko ir sarūpējuši izstādes dalībnieki.

Izstādes darba laiks:

C. – no 10:00 līdz 19:00
Pk., S., Sv. – no 10:00 līdz 17:00

{gallery id=”2043″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+