Latvijā
Novados

Turpina meklēt pazudušo Baibu: ceļmalā atrastas viņas mantas 16

Foto Valsts policija

Trešdien, 30.novembrī, Valsts policija un Zemessardze kopā ar brīvprātīgajiem veica 61 gadus vecās Baibas Purmales meklēšanu. Lielceļa malā – netālu no vietas, kur sieviete redzēta, atrastas viņas personīgās mantas, taču pašu Baibu nav izdevies atrast, vēsta brīvprātīgo organizācija “Bezvests.lv”.

Meklēšanas pasākums sākās no pieturas “Pīleņģi” Endzelē, kurā sieviete bija izkāpusi – (pazudušo sievieti ievēroja autobusa šoferis un pasažiere), kā rezultātā brīvprātīgie apsekoja meža teritorija gar lielceļu ,10 km garumā Valmieras virzienā. Tika pārbaudītas pamestās mājas un celtnes, visas aizdomīgās vietas. Diemžēl pazudušo sievieti atrast neizdevās.

“Sākotnēji suns “paņēma” pēdu, taču mežā ātri vien tās izzuda,” stāsta pazudušās dēls.”Viņas personīgās mantas mēs atradām lielceļa malā. Kārbiņa, kas varēja izkrist no viņas somas, tika atrasta 5 km attālumā no pieturas, kurā aculiecinieki viņu pamanīja izkāpjam no autobusa.”

Pazudušās radinieki un policija ir gatava arī šodien turpināt sievietes meklēšanu, taču visas aizdomīgās vietas tika pārbaudītas un pagaidām nav cita pieturas punkta, kur sievieti meklēt.

Tomēr jūtamu palīdzību un atbalstu varētu sniegt tuvāko apkaimju iedzīvotāji, 5 km attālumā no pieturas “Pīleņģi” Valmieras virzienā. Iespējams, kāds ir redzējis ceļa malā ejošu sievieti vai palīdzējis viņu kaut kur aizvest.

Jau vēstīts, ka šā gada 27.novembrī ap plkst. 21.20 bez vēsts pazuda 61 gadus vecā Baiba Purmale, kura ar autobusu devās no Rīgas uz mājām Naukšēnos. Pēdējās ziņas liecina, ka sieviete izkāpa no autobusa ātrāk – Pīleņģu pieturā (Endzele), Rūjienas novads.

Saistītie raksti

Pazudušas PAZĪMES: augums 158 cm, pilnīgas miesas būves. Mati sarkanā krāsā, līdz pleciem.Sieviete bija ģērbusies tumši zilā vējjakā, tumšas krāsas biksēs, galvā balta cepure. Līdzi bija brūnas krāsas soma. Telefons sievietei ir izslēgts.

Lūgums būt īpaši vērīgiem Valmieras, Naukšēnu, Rūjienas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus. Ja Jūsu rīcībā ir informācija par pazudušās atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, lūgums nekavējoties zvanīt pa tālruni 110 vai Bezvests.lv – +371 22 084 084.

LA.lv