Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Ugunsdzēsējiem termo redzes ķivere

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Visi atceramies slaveno filmu “Plēsoņa”, kurā galveno lomu spēlēja Arnolds Švarcenegers, cīnoties ar ārpuszemes plēsoņu, kurš ķermeņus redzēja pēc to izdalītā siltuma.

Nu arī ugunsdzēsēji lietošanā varēs iegūt Skota Saita īpaši izveidotas ķiveres, kurās iebūvētas termo redzes kameras. Kameras attēliem varēs sekot līdzi īpašā ekrānā nedaudz zem ugunsdzēsēja acu augstuma, lai netraucētu glābējiem redzēt reālo pasauli. Termo kameras galvenais ieguvums ir spēja cilvēkus redzēt caur bieziem dūmiem, kā arī varēs redzēt uguni, kas izpletusies sienu iekšienē, potenciāli glābjot pašus ugunsdzēsējus.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+