Mobilā versija
+5.8°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Ukrainas prezidents Porošenko iecerējis tuvākā gada laikā doties vizītē uz Latviju (3)

Foto-EPAFoto-EPA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko iecerējis tuvākā gada laikā doties vizītē uz Latviju, aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju apstiprināja Ārlietu ministrijas preses sekretārs vēstnieks Raimonds Jansons.

Vaicāts par gaidāmo vizīti, ministrijas pārstāvis norādīja, ka tā iecerēta tuvākā gada laikā un pašlaik notiek vizītes saskaņošanas process. Viņš gan nevarēja nosaukt konkrētus vizītes datumus.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar Porošenko tikās jau pagājušā gada oktobrī savas vizītes laikā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā.

Tās laikā Latvijas prezidents norādīja, ka Latvija un Eiropas Savienība (ES) iestājas par Ukrainas neatkarību un teritoriālo nedalāmību. Gan Latvija, gan ES uzskata, ka ir jāievēro starptautiskās tiesības un jāvērš sankcijas pret tiem, kuri tās pārkāpj.

Savukārt Porošenko tolaik Latvijai pateicās par Ukrainai labvēlīgas pozīcijas uzturēšanu saistībā ar tās neatkarību un teritoriālo nedalāmību, kā arī par Latvijas aktīvo lomu Ukrainas integrācijā Eiropā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kam laist šādus lopus piegānīt zemi? Atbildēt

    nodzēries, pavisam ** vai nnu turpini savus noziegumus vai rīt ***

  2. jA NOSEDES KRESLA.

  3. musejie ko viņam kukuli parādā palikuši, ka jābrauc pašam pakaļ?

Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+