Mobilā versija
+1.3°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
16. oktobris, 2014
Drukāt

Foto: pie Gaismas pils uzziedēs 17 tūkstoši tulpju (2)

Vakar Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas pabeigta Nīderlandes vēstniecības dāvāto tulpju stādīšana par godu Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē.

Tulpju dobes stādīšanu pabeidza Nīderlandes vēstnieks Henks Gerits Kornelis van den Dols, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece Inga Skujiņa un Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks. Nīderlandes vēstniecība iecerējusi, ka nākamajā gadā prezidentūras viesus un visus Latvijas iedzīvotājus pie Gaismas pils, galvenās prezidentūras norises vietas Latvijā, priecēs tulpju dobe Latvijas prezidentūras logo formā. Gaidāms, ka vairāk nekā 17 000 tulpju sarkanā un baltā krāsā uzziedēs agrā pavasarī. Tulpju dobes sagatavošanas darbus no 13. oktobra veica dārzkopības speciālisti no Nīderlandes.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Randy, BR-Deutschland & Latvia, EU Atbildēt

    Atvainojiet, prieksh kam shiis tulpes tur, taadaa skaitaa, ir vajadziigas????

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+