Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
3. marts, 2015
Drukāt

Valdība atļauj IeM uzņemties 30 miljonu eiro saistības, lai nodrošinātu policiju ar automašīnām

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas jaunās trafarētās "Opel Insignia" automašīnas, kas paredzētas policijas ikdienas darbu veikšanai.

Lai nodrošinātu Valsts policiju (VP) ar nomātiem transportlīdzekļiem, valdība šodien atļāva Iekšlietu ministrijai (IeM) uzņemties ilgtermiņa saistības 2016.-2022.gadam, kas nepārsniedz 29 701 170 eiro.

Tāpat valdība nolēma, ka likumprojektos par valsts budžetu 2016.gadam un par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2016., 2017. un 2018.gadam sagatavošanas procesā palielinās IeM bāzes izdevumus ilgtermiņa saistību pasākumam 29 701 170 eiro apmērā, lai segtu izdevumus par automašīnu nomu.

Lai nodrošinātu Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, nesen VP funkciju nodrošināšanai tika iegādātas 40 automašīnas. Tomēr policijas rīcībā esošo automašīnu skaits nav palielinājies, jo iegādātie spēkrati aizstāja policijā norakstītās automašīnas, norāda IeM.

2011. un 2012.gadā VP ir noslēgusi četrus iepirkuma līgumus par transportlīdzekļu nomu. Ar minēto līgumu darbības termiņa izbeigšanos 2016. un 2017.gadā beigsies nomas termiņš 627 VP turējumā esošajiem transportlīdzekļiem.

Lai pēc spēkā esošo līgumu par transportlīdzekļu nomu termiņa beigām nodrošinātu policijas funkcijas, nepieciešams veikt iepirkumu un iepirkumu procedūras rezultātā izvēlēties pakalpojuma sniedzēju, kā arī paredzēt papildu ilgtermiņa saistības transportlīdzekļu nomai laikā no 2016. līdz 2022.gadam.

Lai uzņemtos jaunas ilgtermiņa saistības, bija nepieciešams Ministru kabineta lēmums.

Pievienot komentāru

LBLA: Latvijā joprojām bio produktus saražo vairāk nekā pārstrādāLatvijā starp bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes apmēriem joprojām pastāv disproporcija, jo saražo vairāk nekā pārstrādā, tāpēc ir būtiski attīstīt tieši pārstrādi.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+