Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
3. marts, 2015
Drukāt

Valdība atļauj IeM uzņemties 30 miljonu eiro saistības, lai nodrošinātu policiju ar automašīnām

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas jaunās trafarētās "Opel Insignia" automašīnas, kas paredzētas policijas ikdienas darbu veikšanai.

Lai nodrošinātu Valsts policiju (VP) ar nomātiem transportlīdzekļiem, valdība šodien atļāva Iekšlietu ministrijai (IeM) uzņemties ilgtermiņa saistības 2016.-2022.gadam, kas nepārsniedz 29 701 170 eiro.

Tāpat valdība nolēma, ka likumprojektos par valsts budžetu 2016.gadam un par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2016., 2017. un 2018.gadam sagatavošanas procesā palielinās IeM bāzes izdevumus ilgtermiņa saistību pasākumam 29 701 170 eiro apmērā, lai segtu izdevumus par automašīnu nomu.

Lai nodrošinātu Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, nesen VP funkciju nodrošināšanai tika iegādātas 40 automašīnas. Tomēr policijas rīcībā esošo automašīnu skaits nav palielinājies, jo iegādātie spēkrati aizstāja policijā norakstītās automašīnas, norāda IeM.

2011. un 2012.gadā VP ir noslēgusi četrus iepirkuma līgumus par transportlīdzekļu nomu. Ar minēto līgumu darbības termiņa izbeigšanos 2016. un 2017.gadā beigsies nomas termiņš 627 VP turējumā esošajiem transportlīdzekļiem.

Lai pēc spēkā esošo līgumu par transportlīdzekļu nomu termiņa beigām nodrošinātu policijas funkcijas, nepieciešams veikt iepirkumu un iepirkumu procedūras rezultātā izvēlēties pakalpojuma sniedzēju, kā arī paredzēt papildu ilgtermiņa saistības transportlīdzekļu nomai laikā no 2016. līdz 2022.gadam.

Lai uzņemtos jaunas ilgtermiņa saistības, bija nepieciešams Ministru kabineta lēmums.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+