Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. februāris, 2015
Drukāt

Valentīndienā pārīši Rīgas mikroautobusos varēs braukt par skūpstu (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien 14. februārī, par godu visu mīlētāju jeb Svētā Valentīna dienai, Rīgas Mikroautobusu satiksme izsludina nebijušu akciju – brauciens par skūpstu, portālam LA.lv pastāstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Zemīte.

Uzņēmums, sveicot rīdziniekus Valentīndienā, sniedz iespēju mīlošiem pāriem – viņam un viņai – nokļūt uz kādu pašiem iecerētu romantisku vietu Rīgas robežās bez maksas.

Braukt mikroautobusā, nepērkot biļeti, 14. februārī no pulksten 18 līdz 21 visos Rīgas Mikroautobusu Satiksmes maršrutos varēs tie pāri, kuri minibusa šofera priekšā apliecinās savu mīlestību ar skūpstu, paskaidroja Zemīte.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Steidzīgi jaatrod draudzene 🙂

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+