×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Vējonis “Lāčos” cep maizi (1)

Ceptuves "Lāči" saimnieks un maizniekmeistars Normunds Skauģis (no kreisās) iepazīstina Valsts prezidentu Raimondu Vējoni ar maizes gatavošanas procesu uzņēmuma "Lāči" apmeklējuma laikā.Ceptuves "Lāči" saimnieks un maizniekmeistars Normunds Skauģis (no kreisās) iepazīstina Valsts prezidentu Raimondu Vējoni ar maizes gatavošanas procesu uzņēmuma "Lāči" apmeklējuma laikā.

Foto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis apmeklējis uzņēmumu „Lāči”, uzsverot, ka varam būt lepni un ir jānovērtē tās iespējas, ko piedāvā Latvija un ko Latvijai nodrošina mūsu pašu uzņēmumi.

Valsts prezidents, tiekoties ar uzņēmuma vadītāju Normundu Skauģi, pauda pārliecību, ka pārtikas nozare kā otrā lielākā Latvijas apstrādes rūpniecības nozare ir bijusi un būs ietekmīga, plaša un pieredzes bagāta.

„Jūs lieliski apliecināt spēju prasmīgi izmantot Latvijas dabas un lauku bagātības, lai radītu dabīgus un pasaules tirgū unikālus produktus. Nišas produkti, inovācijas un tradicionālā, dabiskā pārtika ir zaļās Latvijas nākotnes stāsts. Paldies par to, ko jūs darāt!” viņš teica.

Prezidents norādījis, ka jāveicina atbalsts tradicionālo rudzu audzētājiem, lai dabīga rupjmaize būtu pieejamāka iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Būtu nu tur arī palicis, vismaz kaut kāds labums…

Draugiem Facebook Twitter Google+