Latvijā
Kriminālziņas

Ventspilī notikuši vairāki noziegumi; lūdz atsaukties aculieciniekus 16

Foto – LETA

Pagājušajā nedēļā Ventspilī ir notikusi viena laupīšana un viens laupīšanas mēģinājums. Savukārt nedēļas vidū konstatēts, ka vairākām automašīnām nozagti atpakaļskata spoguļi. Valsts policija (VP) aicina atsaukties aculieciniekus, kā arī pārskatīt savus automašīnu videoreģistratoru ierakstus, kur, iespējams, varētu būt redzamas vainīgās personas.

13.janvārī Ventspilī, Kuldīgas ielas bistro ienācis kāds vīrietis un, piedraudot darbiniecēm, centies no kases nolaupīt naudu. Tad, kad tas nav izdevies, viņš aizbēdzis. Iespējams, kādam laika posmā no 13.janvāra plkst. 23:15 līdz 24:00 Ventspilī, Kuldīgas ielā, Sarkanmuižas dambī un Lielajā prospektā ir izdevies videoreģistratorā fiksēt vainīgo personu.

Savukārt 20.janvārī Ventspilī, Lielajā prospektā 53, pie mājas kāpņu telpas trīs nepazīstamas personas, pielietojot vardarbību pret nepilngadīgo, nolaupīja mobilo telefonu. Šajā gadījumā policija aicina izskatīt videoreģistratoru ierakstus laika posmā no 20.janvāra plkst. 17:30 – 18:30 Lielajā prospektā, Meža ielā un Liepājas ielā.

Savukārt 17.janvārī konstatēts, ka vairākām automašīnām ir nozagti sānu atpakaļskata spoguļi. Zādzības konstatētas Ventspilī, Usmas ielā, Saules ielā, Embūtes ielā, Lielajā prospektā un Kurzemes ielā. Zādzības konstatētas no automašīnām “BMW”, “Volvo”, “Audi” un “Mercedes-Benz”. VP aicina atsaukties aculieciniekus, kuri, iespējams, pamanīja aizdomīgas darbības pie minētajām automašīnām.

Aculiecinieki par visiem iepriekš minētajiem gadījumiem var atsaukties, zvanot pa tālruni 110, savukārt videoreģistratoru ierakstus var sūtīt uz e-pastu dd.ventspils@kurzme.vp.gov.lv vai nodot personīgi Ostas ielā 33, Ventspilī, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī.

LA.lv