×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
5. janvāris, 2017
Drukāt

Ventspils Augstskolas rektora amatam pieci pretendenti (2)

No amata atbrīvotā G.Rēvalde atkal startē konkursā. Foto - Līga Vasiļūna.No amata atbrīvotā G.Rēvalde atkal startē konkursā. Foto - Līga Vasiļūna.

Ventspils Augstskolas rektora vēlēšanas notiks 11.janvārī. Vakantajam Ventspils Augstskolas rektora amatam ir pieteikušies pieci pretendenti.

Uz šo amatu pretendē Jānis Caune, Sergejs Hiļķevičs, Kārlis Krēsliņš, Aivars Lasmanis un Gita Rēvalde. Saskaņā ar Ventspils Augstskolas rektora vēlēšanu nolikuma prasībām ir izvērtēta visu pretendentu atbilstība rektora amatam, kā arī organizētas viņu tikšanās ar Ventspils Augstskolas personālu.

Trešdien, 11. janvārī, notiks Ventspils Augstskolas Satversmes sapulce, kuras darba kārtībā paredzētas rektora vēlēšanas. Pēc Rektora vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja ziņojuma noklausīšanās visiem izvirzītajiem rektora amata pretendentiem vēlreiz tiks dota iespēja uzrunāt Satversmes sapulci un atbildēt uz Satversmes sapulces locekļu jautājumiem. Pēc tam ir paredzēts laiks debatēm un arī pašām rektora vēlēšanām, kas notiks saskaņā ar Satversmes apstiprinātu nolikumu.

Ievēlētais rektors sāks pildīt amata pienākumus pēc apstiprināšanas Ministru kabinetā. Ja neviens no pretendentiem netiek ievēlēts, tad Satversmes sapulce divu mēnešu laikā rīko atkārtotas rektora vēlēšanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tiesvēdība pret augstskolu par rektora amatu vēl nav beigusies un ja tā beigsies un Rēvalde vinnēs, augstkolai būs jāatceļ i no jauna ievēlētais rektors

  2. Un ko Hūte teiks? Nepieļaus Rēvaldi!

Draugiem Facebook Twitter Google+