Latvijā
Novados

Ventspils ostā pieķer Latvijas pilsoni ar viltotu autovadītāja apliecību0


Ventspils Ostas ielas promenāde.
Ventspils Ostas ielas promenāde.
Foto: Ieva Makare/LETA

Valsts robežsardzes (VR) amatpersonas šo otrdien, 5.novembrī, uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 35 likumpārkāpējus, portālu “La.lv” informēja VR Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Uz ārējām robežām konstatēts 21 robežpārkāpējs, tajā skaitā konstatēts viens ārzemnieks ar viltotiem dokumentiem. Veicot no Vācijas ieceļojošā prāmja pasažieru imigrācijas kontroli, Ventspils ostā konstatēts viens Latvijas pilsonis ar viltotu Latvijas transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Persona un viltotais dokuments nodots Valsts policijas amatpersonām.

Ieceļošana Latvijā liegta septiņiem ārzemniekiem. Lidostas “Rīga” un Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Irākas, vienam Moldovas un pieciem Ukrainas pilsoņiem, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi un apstākļus un ārzemniekiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti vienam ārzemniekam. Grebņevas robežkontroles punktā konstatēts viens Krievijas pilsonis, kurš bija pārkāpis uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks) Šengenas zonas valstīs. Persona saukta pie administratīvās atbildības.

Saistītie raksti

Izceļošana no valsts liegta trīs Latvijas pilsoņiem. Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti trīs nepilngadīgi Latvijas pilsoņi, kuriem nebija vismaz viena vecāka notariāli apliecinātas piekrišanas bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts. Personām liegta izceļošana no valsts.
Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti četrām personām – diviem Igaunijas, vienam Krievijas un vienam Uzbekistānas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 10 personas – sešus Krievijas, divus Baltkrievijas, vienu Polijas un vienu Ukrainas pilsoni.

LA.lv
LL
Lilija Limane
Latvijā
Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1919. gada 13. novembrī
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Alūksne – spēcīga attīstības centra paraugs 1
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
Kas ir bojāgājušais strādnieks? “Nepieņemami, ka uz VNĪ krīt aizdomas par ēnu ekonomikas norisēm,” paziņo Reirs
16 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Pēc strādnieka nokrišanas no jumta atkāpjas VNĪ valdes locekle 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Svētkos būs maz nokrišņu: pirmās prognozes nedēļas nogalei
26 minūtes
LE
LETA
Latvijā
TV3 un LNT Ziņu dienestu apvienošana skars 30 cilvēkus, apstiprina Antings
42 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Sports
Bļugers plosās Ņujorkā, Merzļikins pirmo reizi tiek līdz bullīšiem
32 minūtes